bugün

aldığı nefesle dahi insanlığa zararı dokunan yalancılıkta çığır açmış kürtçü yapılanmanın, geçtiğimiz aylarda muğla'da leşleri yere serilen terörist köpekler için kastığı "onlar sivil, emekçi" yalanıdır.

her kürtçü yalanı gibi bu da kısa sürede patlatılmış ve sözüm ona insanlık kasan terörist sevici köpekleri yine dımdızlak ortada bırakmıştır.

sırayla bakıyoruz;

1. görsel
2. görsel
3. görsel

ve son olarak ta ta ta taaaaaaaa

4. görsel

şu binlerce yıllık tarihimizde çinli'den moğol'a, rus'tan fransız'a, ingiliz'den yunan'a kadar savaşmadığımız ulus kalmadı, vallahi sizin gibi kahpesini hiçbir yerde görmedik.

teröristler için duyar kasanların arasında chp genel başkan yardımcısı sezgin tanrıkulu da dikkatlerden kaçmadı. yıllardır haykırdığımız chp nin düşüğü içler acısı durumun bir tezahürü adeta.

neyse işte olmuyor oğlum. uğraşmayın. 1 yalan atıyorsunuz o yalanı alıp dürüp büküp rulo yapıp 40 kere içinizden geçiriyoruz.

bir sonraki terörist sikertmesinde görüşmek üzere.

esen kalın. ttk.
k*rdün batıda ne bok araması ? Siktirin gidin geldiğiniz dağa, gittiğiniz yeri bok edip medeniyetsizleştiriyorsunuz.

Not= Tam da tahmin ettiğiniz gibi terör estirmeye gitmişler.
Her seferinde aynı yalanı atıyorlar zaten.
he amına koyim o kadar kolay zaten. müteahhit parayı vermiyor jandarma gidip adamları öldürüyor.
bu düşündüğünüz gerizekalılık anca sizin düşlediğiniz barzoistanda olur. amına kodum kekoları bi de ülke kurup bişeyler yapabileceklerini zannediyorlar ya. benzin döküp yakıcan bu orospu çocuklarını
he amına koyim o kadar kolay zaten. müteahhit parayı vermiyor jandarma gidip adamları öldürüyor.
bu düşündüğünüz gerizekalılık anca sizin düşlediğiniz barzoistanda olur. amına kodum kekoları bi de ülke kurup bişeyler yapabileceklerini zannediyorlar ya. benzin döküp yakıcan bu orospu çocuklarını
kürtçüleri ciddiye alıp cevap vermeye bile değmez. evet, sivil öldürdük deyip geçin. siyasal islamcılar bir, bunlar iki, işleri güçleri iftira etmek ve başka numaraları yok.
Allah düşmanın bile onurlusunu, şereflisini versin.
hepsinin başka yalan atması gözden kaçmamıştır.
öyle olsaydı hdp vekilleri cenazeleri teslim almaya gitmezdi.
ben olayın gerçekleştiği yere çok yakın bir yerde yaşıyorum. onlar kesinlikle sivil değildi, teröristti.