bugün

Doğu anadolu'ya yavuz sultan selim zamanında ufak aşiretler halinde safevilerden kaçarak gelip türklerden 350 yıl önce geldiğini iddia etmektir

350 yıl yaşadığını iddia ettiği toprakta 1 tane bile devlet kuramamak ve kendisinin orada olduğunu kanıtlayan 1 tane bile belge sunamamaktır.
övülmek ya da yerilmek için bir sebep değildir.
ırkçı küfürlere maruz kalmaktır.
(bkz: daha kötüsü olamazdı)
fiziksel güç açısından şanslı doğmaktır. cinsel güç yani.
görsel
YouTube da gezinirken Kürtçe bi şarkıya denk gelmiştim. Neyse, birkaç şarkı daha keşfettim ve beğendiğimden dolayı sozlukte paylaşayım dedim.

Bi süre sonra nick altima biri Kürt yazmış, paylaştığım şarkı epey bi eksi almış, ‘Kürt’ diyerek hakaret mahiyetinde ithamlarda bulunuluyor.

Simdi ben Kürt değilim, yedi sülalem Türk oğlu Türk Tür. Yalnız böyle basit ve masum bir eylem bile böyle bir mecrada bu denli tepkiyle karşılanıyorsa, gerçekten Kürt olan ve bunu bi şekliyle ifade eden birinin hislerini tahmin bile edemem.

Çok Utandım gerçekten bu durumdan. boylesine öfke dolu ve isyankar olmalarını da bi anlık da olsa anlamaya başladım.
ulu sözlükteki ergen türkçüler dışında kimsenin sorun etmediği bir etnisiteye mensup olmaktır.
Farklı ihanet ve nankörlük türleriyle kendilerini koruyan milletleri hep şaşırtmaktır.

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
avrupa'ya siyasi iltica almak için yeterli bir özelliktir, böylece bölgedeki türk nüfusun önüne geçebileceklerine inanıyorlar.
olmak istemediğim ırktır.
seçemeyeceğimiz şeydir. bugün türk olarak doğanlar kürt doğmuş olsalardı bu başlığın altına yine bu şekilde entry girebilecekler miydi acaba?
Edit:Türküm.
insan olmayı da seçmedik ama at gibi yaşamıyoruz dimi. saman yiyip dört nala koşmuyoruz bütün gün. "Olabilirdik"ler ile iş yapılmaz.

Bir türk olarak, istediğim etnik unsur hakkında, istediğim görüşü belirtme hakkım var. Kime ne amınakoyim.

Kürt olma durumu için ise, Allah kurtarsın denir.
Şereftir..

buradan hakaret edenlerin soyunu sopunu s.kim.
ırkçılık yapmak neden hiç anlamıyorum. bu ülkenin kanayan yarası faşist ve ırkçı türklerdir.

edit:allah'ın katında türk, kürt, arap var mı ya? hepimiz aynı yere gideceğiz anasını satayım. kimsenin kimseye üstünlüğü yok. adamlar uzaya çıkıyor bizim hala uğraştığımız meselelere bak. vallahi gerizekalılar ordusu. ek olarak eskişehir türkmeniyim. ama sizler gerçekten beynini kullanamayan bir topluluksunuz faşolar. allah kafa versin sizlere.
Günde 10 bardak çay içmektir. Sürekli çay diye ortalıkta dolaşan aile bireylerine sahip olmaktır. Kalabalık bir aile sahip olmaktır, sürekli iç içe yaşamaktır. Yardıma ihtiyacın olduğunda arayacak bir sürü insana sahip olmaktır. Valla çok xoştur.
ırkçılığı anlamamak. sonunda faşist ve ırkçı türkler demek.
gerçekten ibretlik. bu arada faşist ve ırkçılık aynı şey.
Aha geldi Batmanlı Kürt. Git bunun iki sene evvel girdiği entryleri oku mesela, şimdi burada masum masum çay edebiyatı kasıyor, iki sene önce ne fikirleri savunuyormuş ara bul.

Sahtesiniz. Yarın hangi kılığa gireceğiniz belli değil.
Ahaha ahaha ahah illa yaptığınız şeylere küfür mü edelim gerzek ırkçılar. Ben bu sözlüğe ilk geldiğimde nolur kavga etmeyin hepimiz kardeşiz diye entry giriyordum hahaha lakin size küfür etmek hakaret etmek lazım gram beyniniz yok.
Armbutus gibi yazarlar için orospu evladı olmak ile eşdeğerdir.

Çünkü bunlar hepsinin kaçak elektrik kullandigini akraba evliliği yaptığını düşünür.
görsel
görsel
senden küçük amcan, dayın, halan, teyzen olabilir.
doğum tarihin 1 ocak'tır.
ve hep "kendine" faaliyette bulunursun.
soru işareti kullanmazsın.
ağır mağdur edebiyatı yapmaktır. bu başlıkta bile buram buram mağduriyet kokmaktadır. dövlet bize bahmiyir diyerek her haltı yemektir. pkk'ya kılıf bulmaktır, ahmet kaya'yı apocu diye eleştirirken faşo diye zırlamaktır.
Gurur vericidir.

Kimse kusura bakmasın.