bugün

Sırrı Süreyya’ya güzel bir cevap gelmiş.

görsel
Normal senin benim gibi insanlardır.

Not: pkk'lı şerefsizleri insan yerine bile koymuyorum. (Bırakın Kürt'ü)
Hepsi güzel olur.
Fuckable değillerdir.
gördüğüm tüm kürt kadınlarından yola çıkarak söyleyebilirim ki, genetik olarak iri memelilerdir.
sanki türk kızlarında kıl yok amk.memeliler kıllı olur mübarek . kılsız kadın yoktur dünya üzerinde .
nerelisin diye sorduğunuzda annem izmirli diye cevap verebilirler.
Kürt ırkına sahip kızlardır.
kürt kadınları pis kokar soğuk ve biçimsizdirler.

Ben değil, lider diye gördükleri o*spu çocuğu apo diyor..
Yakışıklılıklarıyla nam salmışlardır.
Seksiler.
seks sırasında biji serok apo diye bağırıyorlar.
Seksiler.
görsel
Doğurgandırlar başka da bir numaraları yok.
Twitter'da #Kurdishtakeover tagından görülebilirler.
Güneyli olanlar( Kürdîstan bölgesel yönetiminden) acayip Avrupai takılıyor. Dubai gibi kısa sürede hem şehirler hem insanlar lüks ve şatafata büründü.
Yabancı Dil bilme oranı çok yüksek. Twitter'da takip ettiğim bir kaç yüz kişi var insanı ayakta şey yapar Allah çarpsın.

görsel
güzeli çok güzel çirkini çok çirkindir. ortası yoktur
çok güzel kızlardır. evlenilesi.
Olsada...
Yav onu bunu bilmemde kürt böreği oldukça iyidir, severim. bunu bilir bunu söylerim hep ben arkadaş.
En kültürlüsü, en bilinçlisi bile füsun demirel gibi oluyor. Ne eksik, ne fazla...

Üniversite yıllarımda Türkiye'deki sevgililerimin belki de yarısı Kürt'tü.

Ama bu kızlar ailesinden ayrı yatılı fen lisesinde okumuş olan ya da varlıklı ailelerin kendini geliştirmiş, oldukça kültürlü kızlarıydı.

Türk kızlarıyla karşılaştırma yapmayacağım hiçbir şekilde ama verebileceğim tek bir örnek varsa şöyle anlatayım...

Üniversitenin ikinci yılındayız, şimdi benim babası aynı benim babam gibi savcı Kürt bir kız arkadaşım var ve o sırada fuckbuddy olarak takıldığım, dostum olan bir kızla olan sıkı fıkı ilişkimi ondan saklıyorum, hatta dostum olan kız da onu biliyor, arada buluşuyoruz falan.

Bu nasıl olduysa aramızda bir şeyler olduğunu hissetti ve aynen şöyle bir muhabbet geçti aramızda bir sabah onunla buluşmaya gideceğimi söylediğimde...

Kız: Sevmiyorum o kadını çok yılışık bir şey sarı çıyan.

Ben: Yoo neden ki? Çok tatlı bir kız aslında, sadece pek muhatap olma fırsatı bulamadınız.

Kız: Ne kızı ya? Bakire mi o? Artık herkese kız demeyi kes. Kadın denir ona kız değil. Çok tatlıymış bir de.

Ben: Ne alakası var Kürt müyüz abi? Kız ile kadın demenin arasında ne gibi bir fark olabilir, ben insanlara bir zar nedeniyle kız ya da kadın demiyorum. Saçma sapan konuşma.

Kız: Ne diyorsun ya sen? Faşistlik mi yapıyorsun bana geri zekalı? Harbiden beyninin yerine ne var senin bazen çok merak ediyorum. Ya - ismim - salak mısın gerçekten?

Ben: Bak, sakin ol, faşistlik değil bu, sadece Kürt müyüz derken, bekarete en çok zamanında onlar önem veriyormuş, töre cinayetleri oluyormuş ya o yüzden.

Kız: Saçma sapan konuşma yeter artık nereye gidiyorsan, kiminle buluşuyorsan buluş. Kadınlara en çok değeri veren ırk bizim ırkımızdır. Hatta Abdullah Öcalan'ın kadınlar hakkında söylediği çok güzel sözler vardır. Abdullah Öcalan kadınları her şeyin üstünde tutmuştur.

Bakın bu muhabbet 15 yıl öncesine dayanıyor belki de, o yüzden tam olarak birebir aktaramıyorum muhabbeti çünkü tamamını ben de unuttum. Ama yalan söylüyorsam da en adi şerefsizim.

Kız Abdullah Öcalan'ın kadınlara çok değer verdiğini belirttiği sözleri olduğunu, Kürt ırkının kadınlarını el üstünde tuttuğuna kanıt olarak sundu.

Bu kız da öyle Abdullah Öcalan sevgisi olacağını, sözlerini bileceğini ya da kitaplarını okuyacağını, gerçi kitapları var mı bilmiyorum ama o olduğunu söylemişti, kitabı var mı bebek katili şeref ve haysiyet yoksununun? Neyse işte kız bayağı Abdullah Öcalan sempatizanı çıkmıştı lakin hiç öyle birine benzemiyordu, gerçekten benzemiyordu.

Hatta ben kendisinden baya bir korkmuştum bu muhabbet sonrasında ve yavaş yavaş arayı açmaya başladım...

Bu sadece verdiğim tek bir örnek. Buna benzer başka çok olay var ama gerek yok sanırım. Neyse öyle işte...
kendi ailelerinde değer görmeyen kadınlar. yazık lan istediği kişi ile evlenemiyorlar. taciz ediliyorlar , sırf doğacak çocuk erkek olmadığı için dayak yiyen kadınlardır. allah yardımcıları olsun.
Malesef büyük çoğunluğu anasının atasının gösterdiği ile evlenip 7 çocuk yapmakla mükelleftir.
ne içtin olum sabah sabah yat uyu.