tadı çok güzel, böyle şekerli gibi. diğer sabunlardaki acımsı tat yok. hepsinin tadına baktım.

kokusu berbat. aşırı derecede kötü.

--spoiler--
winchester kardeşlerin neden her bölümde "sülfür" demeden önce yüzlerini buruşturduğunu anlayabiliyorum.
--spoiler--
bi çüküme yaramaz.
Daha iyisi için (bkz: ardıç katranlı sabun)
Olmayandır. Kükürt varsa o deterjandır. Sabun olması için sodyum veya potasyum bulundurmalıdır. Bir de radikal yapısı farklı unutmayalım. Yani kükürtlü sabun diye satılan şey deterjandır.
Kokusu adında gizli.
Bir ara sivilcelerime iyi geliyordu. Yüzü hafif kuruluyor ama sivilceler ve yüzdeki fazla yağ için birebir.
yağlı cilt ve sivilce problemleri için idealdir. pürüzsüz bir cilt için yüzünüzü yıkadıktan sonra gül suyu ve maden suyunu tonik olarak kullanabilirsiniz ve arada da toz şeker ve zeytinyağı ile maske yapabilirsiniz, tabi killi ürünler de kullanabilirsiniz.
benim boynumun altında sık olarak kaşınan kırmızı kabarcıklar çıkıyor alerji gibi özellikle de yaz aylarında. her gün duş alıp kükürtlü sabunla yıkasam iyi geleceğine inanıyorum ama üşeniyorum.
sicak suyla bulusunca bok gibi kokan igrenc bir sabun.
bir donem egzama icin kullandim eziyet gibiydi.
Temizliğin yanında, Saçlara canlılık ve parlaklık da verirmiş, eğer kullanılırsa.
görsel