bugün

Bunun sonucunda ya kötü niyetli kişinin oyuncağı oluyorsunuz; ya da ilelebet kurtuluyorsunuz.
Karşılaştığınız kötü niyetli kişinin karakteriyle ilgili.

Bazı kötü niyetlilerden kurtulmak için de sükuneti korumamak gerekiyor diye düşünüyorum.

Gerçekten kalbi temiz insanlarla karşılaşmayı umuyorum.
karşındakinün laf anlamadığını anlama çizgisi diye bir şey var onu görünce susmak sizin için en hayırlısıdır.

anlat anlat anlamaz tas kafa illa o dayağı yiyecek buz gibi sen de baş ağrısıyla yarak gibi kalacaksın.

ben diyorum ki onu oraya koyma ıslak elle alırsan götün patlar elektrik çarpar bırak ya koysun götü mü patlar taşağı mı kopar bana ne aq.
başım ağrıyor.
yine.
sessiz kalırsanız daha ileri giderler, ezerler sizi.
bazen kötüden daha çok kötü olmak gerekli.
Yanlış hareket. Bunu yaparsanız herkesin içinde aynı hareketlere devam eder sizi ezik göstermeye çalışırlar. Herkesin içinde anasına sövün bi daha yapmaz.
yokmuş gibi davranmaktır.
yokmuş gibi davranmaktır.
efendi olmak en iyisi....bak frodo ya serinin sonunda kral oldu. olay yüzükte mi? değil. efendilikte tabi.
Sessiz kalıp gülümsemeyi yeğlemektir.
Sessiz kalıp gülümsemeyi yeğlemektir.
yapılması gereken en doğru eylemdir. kışkırtmalarına karşı uyanık olmak prim vermemek gerekir.
çok daha kötü insanlar görmüş kişinin sükunetidir. kötülüğün kokusunu tee uzaktan duyar.
Yapılmaması gerekendir.

Ağzı yüzü sikilmek suretiyle cezalandırılmalıdır.
Farklı düşüncelere tahammülsüz, egoist, saygısız birinin sert tartışmalar ve kavgalara sebep olmasını istemeyen sağduyulu insan girişimi.