bugün

Baydı karadeniz dizileri.
kimsenin ordu'lu gibi konuşmadığı show tv dizisi. görüntüler güzel ama konuşmalar değil.
Arkadaşlar biz yaylada da olsak kuzeyde evin içinde kütüklere oturmuyoruz. Yanlış tanımayın. Zaten neyi doğru çekiyorlar? Böyle bir şivemiz de yok.
Karadeniz'in tam olarak neresinde çekiliyor bilmiyorum ama 10. Bölüme kadar gitmez final yapar bu dizi. Her zamanki gibi konuşmalar çok yapmacık. Hakikatten olmamış. Oyuncu kadrosu fena değil ama konusu ve konuşulan ağız fiyasko.
görsel

Cumartesi günlerine demir attı.
Yine aşk, yine karadeniz, yine bombok bir dizi. Şaşırtmadı.
ordu da çekiliyor diye bakayim dedim 5 dk.
boyle bir sive yok Ordu'da.
Ordu'da yasayan rizeliler ve artvinlilerin cektigi dizi galiba.
Karadeniz'i uy-haçen-da dan ibaret sanan yapimcilarin dizisi.
Birazdan başlayacak bayık dizi. Ben yabancı dizi izlemeye kaçar.
Başladı yine. ekran başından kaçıyorum. Gözünü sevdiğim yabancı diziler iyi ki varlar.
Abi herkesin elinde bir silah. Pompalı mı o len.
bazı sahnelerine 30 saniye dayanamadığım tahammül sınavı gibi bir dizimsi.yalan yok merakımdan biraz göz attım ama yok. koca dizide iyi rol yapabilen zorlasan üç kişi falan bulursun. senaryo idare eder gibi tamam da o şive gerçek bir işkence. hayır neden illa karadeniz? yakında karadenizliler taksim'de yürüyüş düzenleyecek diye bekliyorum artık. ayrıca yapımcılar ile türk halkı arasında sado-mazo eğilimli bir ilişki olduğunu düşünüyorum. yani yapımcılar mal diyeceğim de diyemiyorum, çünkü bu mallığı reytinglerde zirveye oturtan bizim halkımız. bayılıyoruz gözümüze, kulağımıza, beynimize acı çektirmeye.
Harbi harbi baydı ya.
Bozmaya başladı.
isminden kaybeden dizi. evet.
sürekli belaltı espri yapılan dizi. geri kalanında da bağırıyorlar.
Biraz önce sadece 5 dk maruz kalıp izledim.

Abi vasat aq.

Aslıhan güner sen niye böyle dizilerde oynayisun kizum?
insanların nasıl bu saçmalığa dayanıp da izleyebildiği inanılmaz gereksiz ve iğrenç yeni dizi.
Türk dizi tarihinin en kötü dizileri listesinde ilk 10'a rahat girer.
Aşırı boktan karadeniz dizisi. En kötü 10 dizi arasına girer. Kanal 7 deki hint dizileri bile daha mantıklı daha iyi bundan amk.
(bkz: kafam şişti)

Ben gidem de az kitap okuyayım. Anne sen izle boş diziyi. Anne mağduruyum ya. Swh.
Cıvık Karadeniz dizisidir.
haykü katliamı yapan dizi.
bayık karadeniz şivesiyle konuşulan dizi.
lütfen artık her şeyi komediye vurmayın az dram falan da izleyelim.
dizinin beyin takımı ile dizideki karakterler aynı beyin yapısına sahip.

adamlar önce, şehitlerimiz var o yüzden yayın yok, dediler. herkesten aferin ve alkış aldılar, sonra diziyi çat diye yayınladılar, yaptıkları açıklama da şu: gülün diye yayınladık. evet.
şehitlerimizi reklama çeviren dizi. bu işler bu kadar ucuz mu?