bugün

en yazılası sözlüktür. festival tadında bir ortama sahiptir.
bu ay yeniden 4. sırasını geri alacak gibi.

sadece boş girdiler bırakılmıyor. hem eğlenen hem de öğrenen kitle yazıyor. keyif aldırıyor keyif veriyor. buranın o kalabalık ve kaotik yapısından uzaklaşmak isteyenler için ideal.
yeni yılla beraber 6. nesilleri bünyesine katan kar temalı kış sözlüğü. samimi bir ortamı var, şans verilmeyi hak ediyor.
kötü sözlük'ün bitmesiyle beraber pek çok iyi yazarı bünyesine katmış sözlük. ayrıca en iyi 4. sözlük olduğu da aşikarken bir denemek gerek.
yazarı olduğum sözlük.
Moderasyonun kankacılık yaptığı herkesin birbirinin eski manitası olduğu sözlük.fikir hürriyeti yok sözlük belirli bir zihniyette tutulmaya çalışıyor sağ partilere dümdüz söv hiçbirşey yok dine kutsal değerlere hakaret et hiçbişey yok sol görüşe ve ateizme en ufak bir kelimede ve moderetörlerin kankalarına eksi verdiğinde silik yediğin ceza aldığın sözlük solcular ve ateistler gönül rahatlığı ile gidebilir.
yazdığım diğer sözlük.

pek çok sözlükte yazdım ama baş altı sözlüklerden sadece buradan keyif alıyorum. ortamda her şeyi okuyan bir manyak olarak burada tüm başlıklara yetişemediğim için o tadı alamıyorum. hem sol framei akan hem de yeteri kadar yazılan güzel bir yer. takipteyiz.
yazdığım diğer sözlük.

7. Nesillerini alıyor şimdi de. Yuruyedursun.
Özledik diye mesaj atmışlar. Annem Kıyamam ya. Aynı performansı uludan da görmek isteriz. Girmeyince arada mesaj atsanız ölür müsünüz?
Bir kaç haftadır ulaşım sağlanamayan sözlüktür.
Lanet olası modu bana haksret ediyor sileceksen sil lan gevşek ora yazsam bunu bu entriyide silecek kolaysa bunu sil ipne.
beni birdaha almayacağını söyleyen admine inat farklı bir nickle tekrar kaydoldum moderatörle admin bir olup kovsalar da kapıdan kovulup bacadan tekrar gireriz yazarlığımızda onaylanmış.*
görsel
Bence Buraya göre Daha sakin ve samimi.
gün itibarıyla 8. nesil yazarlarını kabul eden sözlük çalışması. bu kadar zamandır ayakta duran güzel yerlerden.

kitap hediye ettiği zamanlardan kalan bi hesabım vardı gidiyim yenilere öğreteyim az bari alksdşlkadşa.
(bkz: sikimsonik sözlükler)
Arka teması en iyi olan an itibariyle giriş yapamadığım sözlüktür.
güncel Önemli Başlıklar