bugün

Bir cita gibi yiyesim geliyor.*

hayirlisiyla gelsin.
Dinazor keserek bayramı kutlamayı düşünüyorum..
Bayaa eti çıkar zaaar.
Oldum olası en sevdiğim en eğlendiğim bayramdır. ikindi vaktine doğru yenilen kavurma tüm yorgunluğu alır ve akşam tatlı ile bayram taçlandırılır...
nihayet yüz yüze bayramlaşabileceğimiz, et yiyemeyenlerin de et yiyebilecekleri bayramdır. daha ne isteriz?
Bizim evde şimdiden bayram coşkusu başladı.. çikolatayı kolonyayı tatlıyı hazırladım bile.. yalnız büyük sorun var bizimkiler tatlının çikolatanın yarısını yemişler.. üstüne bir de anneee ben bayrama bugün girdim o yüzden yedim diyor bide sıpa.. coşkuyla çocuklar gibi musmutlu bayramlar diliyorum herkese..
Bu sene 31 temmuz 2020 cumaya denk gelmiş çifte bayram olmuştur. Bayramınız mübarek olsun sözlük..

Hayat memat meselesi editi: yola çıkacak olan arkadaşlara,

Sevdikleriniz için Lütfen,,
Trafikte dikkatli sürün. Acele etmeyin. Hızlı gitmeyin. Kuralları çiğnemeyin. Uykusuz yola çıkmayın..
sevdiklerinizle beraber nice güzel bayramlar geçirmeniz dileğiyle, kurban bayramınız mübarek olsun.
Haydi kurban bayraminiz mubarek ola. Allah kestiginiz ve keseceginiz kurbanları kabul eder inşallah.
protein bayramınızı tebrik ederim.
Bayramımız mübarek olsun..musmutlu bayramlar..
Kurban bayramı mübarek olsun.
Bayramınızı enişten dileklerimle kutluyorum.
Bayramınız mübarek olsun canım sözlük ve sözlük içi canı çıkasıcalar. Mutlu olun bari bugün len. Hayırlı sabahlar olsun.
herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun. korona ve ekonomik olarak zor süreçten geçtiğimiz şu dönemde allah yardımcımız olsun.
eriştiğimiz bayramdır. sevdiklerinizle beraber nice nice mutlu bayramlar görmeniz dileğiyle sözlük. bayram namazını kılıp, annemin babamın elini öptükten sonra sizinde kutlayayım dedim. geçen sene bayram işim yoktu. çok şükür allahıma bu sene var. bu sene eşim yok, inşallah seneye en azından müstakbel birini bulurum. swh. iyi bayramlar geçirin.
Tüm sözlük ahalisinin kurban bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, iyi bayramlar.
herkesin bayramını tebrik ederim. müslüman alemine hayırlar getirsin kurban bayramımız...
Hırsızların, namussuzların, karaktersizlerin, kadın katillerinin, hayvan katillerinin, çocuk düşmanlarının bayramı kutlu olmasın, kurban diye onları kessinler.
Hem cuma hem bayram iki sevinç bı arada ahxhahs

hayırlı bayramlar harika bir gün dilerim hepinize.
iyi tatiller.
memleketin her yerinden, kan ve vahşet görüntüleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.
namaza gittim ben yanıma bir adam geldi oturdu aga bak anlatıyım sana giymiş pezevenk gömleğini sıkmış 10 litre parfümü takmış altın kolyeyi bir de video çekip story atıyor amınferyadı gel de delirme.
Ortalama bir tahminle, sadece gözlenebilir evren içerisinde 225 milyar büyük galaksi, 7 trilyon cüce galaksi ve 30 milyar kere trilyon adet yıldız olduğu düşünülüyor. Ama bunları yaratan tanrı, kendisini tatmin için kurban kesilmesini istiyor öyle mi?
görsel
görsel

iyi bayramlar sözlük ahalisi.