bugün

aaa yazik caylak olmus, gecmis olsun.
neyse, cok kafasini takmasin, sayili gun cabuk gecer. biraz dinlensin gelsin.
11. Nesil çaylak. Az kafamızı dinleyelim. Evet.

görsel
Epey çaylaklık cezası almış ama kanımca haksızlığa uğramış yazar.

Çaylaklık sebebine bakılacak olursa benim nickaltıma da benzer şeyler yazılıyor ve o yazarların hepsi sözlükte çaylaklık alacak olsa yazmaya adam kalmaz.
ulan su nickaltini goren de der amk ne kadar iyi yazarmis diye. ya ben sizin samimiyetinize sicayim. 15 gunluk caylak suresinde iki uc kitap okusun biraz cumle kurmayi ogrensin. biz de severiz sayariz o zaman.
sanki hapis cezası almış gibi ne muamele çekiyorsunuzla adama. oldu olacak don atlet de götürün evine bari.

sevdiğim bir yazar. zaten ben herkesi seviyom amk, herkesi artılamamdan belli değil mila. hehehe.
O yokken Sözlük sanki daha sessiz, daha uyuşuk. Özlüyoruz reis.*
Capslerini özlediğim yazar.
Ben de diyorum anasayfamda neden 99+ entry yok. Caylak oldugunu gormemisim. Uzuldum simdi.
istikrarlı şekilde çaylak olan çaylaktır pardon yazardır.

ona kalkan sik pardon mouseları şiddetle kınıyoruz!
Kuran okurken yakalandıysa ateist değildir efendim.
Çaylak olması üzmüştür.
Kafa iznine çıkacağımı duyunca kına yakmış yazar.

Cicim Sana buraları bırakırım mı sandııın?
Günlük oylamada fark attığım seri artıcı tatlış yazar.
benim müğmin kardeşimi çaylak mı etmişler....

geçmiş olsun kocareis.
sevimli bir yazarın çaylak olması üzmüştür.
Adamın dibidir. Evet.
Leaagn kim çaylak etti bu çocuğu!

Oysa caps butonu almıştım ona, artık daha hızlı ekleyecekti.
Çaylaklığının bitmesine daha 13 gün kalan ateist'tir.
Çaylak olmuştur.
Fake hesabı ile sözlükte cirit atmaktadır.
Acınacak durumda olan sözlük yazarı. Herif çaylak olmadan yeni hesap alıp kenarda tutuyor sonra gelip ben o değilim deyip milletle dalga geçiyor. Bu yazar kardeşin daha önce 3 feyk hesabı silindi gene almış getirmiş moderasyon ses etmemiş. Bunu bu duruma getiren gram güldürmeyen capsleri bir şey sanıp bir yerlerini kaldıran güruhun hatası. He istediğini yazar yazsın bence sıkıntı yok ben 60 bin entry girdim kendi adıma yeri geldi ciddi yeri geldi gülmek için yazdım ama çaylak olunca sözlüğün yüzüne bakmadım defalarca çaylak oldum bir kere feyk hesap açmadım. Bunun gibilere sözlüğü teslim eden yönetime diyecek laf çok bunun suçu yok sistemin boşluğundan yararlanıyor suç baştakilerde. Cidden allah kurtarsın beterin beteri varmış bana işsiz bilmem ne diyenlerin bunun mabadını kaldırıp yalaması da ayrı bir ironi olsa gerek. Allah kurtarsın kendisini durumu klinik vaka. Evet.
adam gibi yazardır.
Bizde klima var Yanıyoruz reis.
Yine mi Çaylak olmuş yazarı. Üzmüştür. Şafak kaç oldu?
Yine çaylaklığa yakalanmış bir yazar. Geçmiş olsun.
gelsin artik. capslarini ozledik.

bir yazar.