bugün

hoş şohpet, keyifli bi yazar.
Çaylaklığı sona erince sözlük renklendi be. oh. kirlenmek güzeldir dostum, bir sonraki çaylaklığına kadar, şerefe.*
bir süre boyunca düşündükten sonra donuza eklemeye karar verdiğim, yazdıkları beni yoran yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuzu getiren zall" a teşekkür eder, sevgili yazarımızı artık okumayacak ve bu durumdan duyduğum mutluluğu kelimelerle ifade edemiyor olsam da kendisinin sözlükte iyi vakit geçirmesini diler, köşeme çekilirim. saygılar...
Muhtemelen gençtir. Çünkü hep ihtiyar imanlı bir amca, genç ateiz arkadaşa hakikati gösterir.
ebeler ne troll ler çıkarıyor.
Gelen geçen bunu övüyor. Entrylerini okuyayım dedim 3 tane caps başka bir şey yok. Sonra on birinci nesiller mal deyince kızıyorsunuz amk. Evet.
Yakşıdır. Onu tanımlayan kelime;şapşik bence. Öle dmsne şpşk yhaa.D.D.D.D.D diyesim geliyor kendisine. Kromozomcuşizofren in 11.000 küsür entrysine rakip. kısa sürede 6.000 entry nedir? Sözlüğü seven yazar ama sırf caps atmasın yüklemesin, olmuyo öyle.
başlık altlarına girdiği isabetli capslerle sırıtmamı sağlayan yazar.
her başlığa caps koyan yazar. çoğu aynı caps komik te değil amk. valla şiştim.
görsel
An itibarı ile ifşa olan yazar.
sözlükler böyleleriyle dolup taşıyor ama elimizden bişey gelmiyor çünkü sözlükler bu tarz kimliğini saklayan ve fake profillerle trollük yapan insanlar için var. genelde içlerinde kalan din veya hükümet düşmanlıklarını döküyorlar ortaya.
Eski helalim olan yazar. Evlenecektik, ben sözlüğü bırakınca başka kızları açık oylamış, bitti.
ceren melis fatma nur gibi bir yazar e daha ne diyeydim.
sevdiğim, entry lerini beğendiğim bir yazar.
Seni bile özledim o derece yani.
kuran okurken yakalanan müslümanlardan daha fazladırlar sayıları.

zaten de kuranı okuduğu için ateist olmuşturdurlar.
Feykim silinsin.
Ne kadar da açık oylayarak küçük mutluluklar yaratan bir ateist.
Teşekkürler *
incili okudun mu knk o da şart.

2 adet yazarcık.
Özelden bana yürüyen yazar. Ateyizler şokta!
kısa süre içinde yardıran yazardır.
caps king.
(#29862656) Dostları yokken hal hatır soran, arayan yazar. Siz onu capsleriyle değil kalbiyle yargılayın.*
767. Entryimi kendisine girdiğim yazar. Başka bi olayı yok.
her gün ismini görmekten artık bıktığım yazar.