bugün

Şuraya kafamız dağılsın diye geliyoruz buraya da kpss yazıyorsunuz. ne gerek var ?
tarihte çok ayrıntıda boğulmayın, genel yetenek son yıllarda daha zor geliyor. orayı boşlamayın. 86 alıp atanamadım ama inşallah bu sefer olacak.
6 Eylül'de yapılacak sınava girmeyi düşünmeyen yalnız ben miyim, merak ettiğim.

Çalışmayan, işsiz kardeşlerim elbet tek öncelik gitmek diyecek ve saygı duyuyorum.

Lakin şu atmosferde benim gözümü kesmiyor. Aileme de dile getirmiş olmama rağmen kararsızım.

Böyle düşünen yalnız ben mi varım merak ettiğim.
Tarih çağdaş kısmına ve vatandaşlığa üstün körü baktım genel yetenekten çok kasıyorlar dediler 1 ay civarı dil bilgisi ve problem çalıştığım 90-95 net civarı net gördüm maksimum Bakalım ne olacak. Matematik çözersem uçacağımı düşündüğüm sınavdır.
Hakeden kazansın. Memur olunca yatmayın arkadaslar.
Saatler kalmıştır.

Heyecan yaptırtmayın bana akşam akşam.
https://galeri.uludagsozl...C3%B6%C4%9Frenci-2072344/
Girenin kafasına köpekler işesin
Aga manyakmisiniz böyle sınavlara girip devleti zengin ediyorsunuz...
Herkese başarılar.lutfen maske ve sosyal mesafeye dikkat edin
görsel
Kitapçığıma bakıyorum.
Sürekli torpil ve hile olan sınavdır. 70 alıp atanamayan var.
Torpilin vücut bulmuş halidir. Pek bir ümit beslememekle birlikte çalıştık bakalım. Hile hurdasız memuriyet seçimi olmasını temenni ettiğim sınavdır.
iddialı değilim bu sınavda. tüm arkadaşlara muvaffakiyetler dilerim. şöyle bir 80 alsak iyi olur ama denemelerde o kadar yapacak net çıkaramadık. sınava 1 ay kala çalışırsak böyle olur tabi. herkes hak ettiğini kazanır inşallah.
sürecin uzamasıyla kusma isteğimi artıran sınavdır. artık olsun da bitsin. umarım herkes emeklerinin karşılığını fazlasıyla alır. kazasız belasız haydi canlar...
görsel
Rez alalım şimdiden. Yarın rezalet puanı da vericem biraz sabredin.

Kale3112 bence sen hiç çalıştım deme kardeşim. Taş çatlasın 2 ay falan baktın yeme bizi.
kobe bryant, sümeyye boyacı ve hayrettin karaca güncelde gelebilir. herkese başarılar.
Ders çalışmamış ve sınav merkezine 100 km uzaklıkta biri olarak sağlık Bakanlığı'nın yök'e Üniversiteler yüz yüze eğitim noktasındaki uyarısı neticesinde girmemeye karar verdiğim sınav.

Belki abartıyorum ancak zaten çalışmadığım sınav için bu riski göze almak kumar oynamaktan başka bir şey değilmiş gibi.

belirti gösterdiği halde sınavı atlatmak için hastaneye başvurmayan ve pozitif gözükmeyen nice insanlar illa ki mevcuttur. Bilmediğimiz neler vardır.

En azından bu sene için kendi adıma gereği yok.
vakaların tavan yaptığı 5 ilden birindeyim. girip girmeme konusunda hala kararsızım.

Hastalık belirtisi hissedip de bir gün daha sabredeyim öyle gideyim hastaneye diyebilecek adaylardan korkuyorum.
işsiz gezmektense hiç olmazsa kpss ye girip bir şeyler denemek son derece makul.
yarın gözetmenim çankayada bir okulda. kolay gelsin arkadaşlar..başarılar, hak eden kazansın.
Kpss ye girecek olan tüm arkadaşlara başarılar dileriz.
Emeğinizin karşılığını alır ve çok güzel yerlere gelirsiniz temennisiyle.
Dayıların yarışacağı bir maratona dönüşmemesi dileğiyle birlikte sırf 5-10 puan fazla aldığı için görevini layığıyla yapmayacak virüslerin de başarısız olması isteğini saygılarla iletmek gerekir.
kuşkusuz uludağ sözlük yazarlarının başarılı olacağı sınavdır.
Şimdiye kadar ciddi ciddi çalışmış kerizler var mıdır merak ettiğim sınav.

Hepsini a yapıp çıkanlar zaten 80 alıyor.
Çalışırım diye kayıt yapıp hiç çalışmadan gireceğim sınavdır. Emek verip çalışan arkadaşlarım çok oldu, Rabbim utandırmasın. Özellikle çalışan arkadaşlara çokça başarılar diliyorum efendim.
güncel Önemli Başlıklar