bugün

http://imgim.com/image/6059inciq9213611.jpg

atanamadığı için intihar etmiş bir kızın yalakalık uğruna arkasından sallayacak kadar küçülen insanımsı aktrolldür.

https://twitter.com/korkkmazseyma
Aynı zamanda Ak Parti Esenler Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesidir.
dipnot : kesinlikle fake paylaşım değil. buyrun buradan takip edebilirsiniz, sıçmış sıvıyor şu an;
https://twitter.com/korkk...status/985979268705349632

teyit link ; http://teyit.link/COf7r5m
http://imgim.com/image/1763incio8164265.jpg
türbanlı insanlık düşmanı.

partisi dini olmuş bunun.
bir müddettir yazıyorum burada. kalabalığız, bilmemeniz normal. ben, asla siyasi konularda bir şeyler yazmam. bilgim yok çünkü. aslında burada da yazmayacağım ama illa ki oraya çekenler olur diye söyleyeyim istedim.

bu hanımın a partisine, b partisine üye olması zerre umurumda değil ve bende zerre kadar ön yargıya vesile olmuyor.

tutamıyorum kendimi. şu paylaşılan tivitir "resmi hesabı"na baktığımızda, sağın solun iyilikle, namazla, ayetle dolu olduğunu görüyoruz.

gencecik bir kız ölmüş be! o ya da bu sebepten. senin inandığın dinin neresinde ölen biri hakkında böyle şeyler söyleme haddi verilmiş sana?

ama belli ki ne dininden ne insanlıktan nasibini almamışsın.

ekmek için, kariyer için, ilgi için yapıyorsan fena. ama korkarım o bile değil. sen, kötüsün ya. kalbin kararmış senin. kötülük basmış ruhunu. kötüsün sen! karşına çıkıp haykırmak istiyorum! sen kötüsün çok kötü bir insansın!

iktidarı da muhalefeti de batsın be. hiç o kızın anası babası oldun mu?

hayatın şöyle garip bir yanı vardır; ne zaman büyük konuşursan, ne zaman hor görürsen, son nefesini vermeden onu yaşarsın. dilerim senin başına gelmez böyle tarifsiz bir acı, böyle bir kayıp.

çok yazık. ben, ülkemi, insanımı tanıyamıyorum artık.
böyle ortamlarda kadınlara yakıştırılan bazı sıfatlara karşıyım. lakin hayatını kaybetmiş bir insanın arkasından böyle şeyler yazabilen bildiğin ahlaksızdır. kaşar derler ya hani denilecekse işte bu tabir zihniyeti kaşarlanmışlara söylenmeli bu şekilde.

bu kadar aşağılık olmak için ne yaşamış olmak gerekiyor ? zihninin bu kadar kirlenmesi için nasıl bir kaşarlanmışlık gerekiyor. böylesine cahil ve eğitimsiz olmak için hangi taşrada veya mağarada yaşamış olman gerekiyor. böylesine bir nefreti içinde barındırmak için nasıl bir süreçten geçmen gerekiyor. bir insanın cehenneme gideceğini bilebilmek için ne kadar dinden bi haber olman ve ne kadar iğrenç bir egoya sahip olabilmen gerekiyor. sabahın erken saatlerinde diğer sözlükte gördüm bunu yaklaşık 2.5 saattir ağzıma gelen her şeyi söyledim ve söylüyorum kendisine. illa günaha gireceksen işte böyle iğrenç oluşumlara söverek gireceksin ki işlediğin günahtan bile zevk alasın.

yazdıklarım ağır gelebilir birilerine. ancak ben eminim ki orada onun yazdıklarının yanında kendisine ne yazılırsa yazılsın hafif kalacaktır. nefretinizde ve iğrenç egolarınızda boğulun zerre üzülürsek insan değiliz.

edit : sözüne tam itimat ettiğim bir yazar kardeşim uyardı. gene diğer sözlükte hesabın feyk olduğuna dair kanıtlı iddia varmış. eğer doğru ise hiç fark etmez yazdıklarımın tamamı o sahte hesabı açıp insanları böylesine kin ve nefret söylemlerine sürükleyen her kim ise ona girsin. feyk değilse zaten o hesabın sahibine diyeceğimizi dedik. insanlıktan soğutuyorlar insanı sonra ağlıyorlar sağda solda "artık yolda yürüyemiyoruz" diye. sebebi siz olabilir misiniz acaba ?
az önce denk geldim diyecek hiçbir şey bulamadım açıkçası, ağzımdan istemsizce sadece "valla mal bu ya" çıktı.
Dinci ahlaksızlığına güzel bir örnektir.

(bkz: #39263572)
klasik akpli kafası niye şaşırıyorsunuz ki ?
yaptığı paylaşımlar fake olmayan kız. gerçekten o kız yazmış ve devam ediyor;

https://twitter.com/korkk...status/985979268705349632
http://teyit.link/COf7r5m
gerçek müslümanlık bu değil. bunun gibileri ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar götveren mahlukat olarak adlandırıyoruz.
bunlar insansa ben çamaşır sepeti olmak istiyorum.
allah belanı versin şerefsiz kadın. giden bir can be can. azalan oy sayesinde iktidar olur kul hakkı yemeye kaldığın yerden devam edersin. öbür dünyada hakkımı sike sike alırım biliyorsun değil mi?
haklı kadındır.
çocuğu mudur bilemem ama o... olduğu kesin.
Bi insan ne kadar insan olamaz sorusunun cevabısın resmen. Ortada ölen bir insan var emeklerinin karşılığını alamamış ayrıca ? Hiç birşeyini bilmemesine rağmen nasıl ayırabiliyorsun hemen sağcı solcu bilmem ne diye. Yazık sana senin gibilere vicdan yoksunu köpek!
Hemen de "hesap yurtdışından, bizimle bir ilgisi yok" açıklaması gelmiş.* Zaten siz hiç kötü bir şey yapar mısınız, siz tertemiz, akpak çocuklarsınız.

--spoiler--
Bu yoruma binlerce kişiden tepki yağarken, AK Gençlik Esenler hesabı jet bir açıklama yaparak, "Bu şahsın AK Parti Esenler Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Şeyma Korkmaz ile ilgili hiçbir bağlantısı yoktur. Hesap daha sonradan kullanıcı adı ve ismi değiştirilmiş olduğu ve yurt dışından IP kullandığı belirlenmiştir. Hesap ile yasal işlemler başlatılmıştır" denildi.
--spoiler--
Muhafazakarlık denen şeyin nasıl kokuşmuş bir şey olduğunu gözler önüne koyan insan.

Anladığım kadarıyla kendisi de atama bekliyor. Ulan Bunun yetiştireceği çocuktan ne olur amk?

işte insanlar türbanlıları türban taktıkları için değil, böyle rezil rezil düşünebildikleri için sevmiyorlar. Ve sonuna kadar da haklılar.
yakında kapanır o hesap...

ayrıca esenler gençlik kolları başkanlığı da şark kurnazlığı yapmasın isim değiştirildi ip yurtdışından vs diye.... kız gayet official yazmış 5 bin küsür twiti var taaa 1 sene öncesine kadar gittim gayet aktif ve gerçek hesap... hala ihraç ediceklerine buna kılıf arıoyorlar ya ne diyelim allah ıslah etsin...
Tam sevdigim tip; turbanli, makyajli ve salak. 5 dakikalık işi var.
Gerçek islam bu mu değil mi bir cennetlik akpli çıkıp söylese de bizde aydınlansak... Eğer gerçek islam buysa ben seve seve kafir olurum.
oruspuluk bunların "fıtratında" var.
akp'nin insanları insanlıktan çıkarıp getirdiği noktanın en açık örneği.

telef etmek lazım bunları.
kul hakkına giren günahkar.
Son yapmis oldugu insanlik disi davranis bir düsünce sucu degil, insanlik sucudur.

Bir ikinci nihat doğan vakkasi.

Kendisi tarif edilemiyecek derecede cirkef, yararsiz ve hatta mide bulandiracak kadar igrenc bir karaktere sahip bir mahluktur.
Millet neden akp lilere düşman oluyor, belli bariz bir örneği bu. Kadınlık zarafetinin, hanımlık asaletinin zerresi yok bunun üzerinde. Sarfettiği densiz talihsiz edepsiz açıklamalar; Bildiğin mahalle karısı ağzı ve tavrı lan bunun. Çaçaroz. çirkef. insanlara saygısız. Bir insanın ölümünün üzerinden siyaset ve din adına ahkam kesmek cürretini gösterebilecek kadar da cahil ve küstah üstelik. Aile terbiyesinden yoksun. Baba sopası yememiş bu belli. Kocasızlık ağzına vurmuş.
ortalama bir dinciden daha düşük olmayan dincidir, bu ve bunun gibilere göre, bu zihniyete tabii olmayan herkes yanlış yolda, görün işte doğru yolu.
En garip tarafi," bu aciklama partimizi baglamaz sahsi gorusudur."
Diyebilecek bi' insan evladi cikmamistir.
Ahir alemde o kizcagizin bulundugu yerde olmak isterim.
Bu serefsizlerle ayni havayi bir daha solumayi allah. Kimseye nasip etmesin.
Tapılası bir varlığın twitter hesabı.