bugün

neden hâlâ istifa etmediğine dair akademik bulgular kotarmaya çalışan adam. hatta belki kotarmıştır şimdi de bunu halka nasıl yedirebileceğini kotarmaya çalışıyordur.
hazır iddiayı kaybetmişken işi gücü bırakıp mizaha yönelmesi gereken bir öğretim görevlisi.

ayrıca öğretim görevlisi olmak isteyenlere umut olmuştur. teşekkürler.
siyaset bilimcidir, bu işin metodolojisini öğreten insanlardandır * .
-biz bu işin metodolojisini öğreten insanlarız.

Diyip.

göt olan tek insan...
Bu arkadaş ve buna benzeyen tipler koyu chp li adamı partiden soğutur . Neymiş 1000 kusur kişi toplanmışlar barışa destek veriyorlarmış , yazdıklarını okuyorsun 1 kelime pkk denen terörist örgüte yöneltilmiş suçlama yok . Ne varsa saldır devlete , elinden geleni ardına koyma , doğru ya unutmuşum , dağdaki tartışmayı devlet getirdi şehire , devlet kazdı hendeği ve yine devlet bombalıyor el yapımı patlayıcılarla. Yeni chp dedikleri biraz da pkk seviciliği sanırım , aha da işte tohumu da burda .
muhalif kesimin uzak durması gerektiği isimlerden. bilerek mi trollüyor yoksa harbiden böylemi bu adam . çıktığı programlarda o kadar rezil oldu ki hala bunun tweetlerini rt yapan muhalif var.
eskiden sol gurubun başında zeki solcular vardı. sağcılar çekinirlerdi.
şimdi ise koray çalışkan, atilla taş gibi adamlar olduğu için sağ boş kale oynuyor. iyi ki varsın koray çalışkan. iyi ki varsın atilla taş.
(bkz: aniden gelen gülme isteği)
onca kitap okuyan, onca eğitim alan ve onca eğitimden geçen insan. ama yaptığı tek şey hükumeti eleştirmek. bu da ayrı bir model amk. o değil bunu chp genel başkanı olan zat yapıyordu o da yapmıyor artık. ofisinde kahve içiyor bıyıklarına değiyordur.

şaka maka böyle bir ülke olabilir mi lan. kimse de fikir yok. o ona laf sokuyor o ona. icraat yok. üretim yok. bi sikim yok.

bu halk bozuk halk. kimseye suç atamayız. bu insanların yönetilme isteği bu şekilde.
Yaptığı bazı yorumlar yüzünden analitik olarak iyi bir zekaya sahip olmadığını anladığım kişi.

Kendisi bir yazısında "Erdoğan aslında her zaman kazanmadı diye" bir şey diyordu. bunu diyen insan 43 yaşında milletvekili aday adayı olmayı bile başaramayan bir şahıstır (bkz: http://www.aksam.com.tr/s...aday-listesi/haber-444323). bunun yanında her zaman kazanamadı diye küçümsediği insan 40 yaşında Türkiye`nin en büyük şehrine belediye başkanı olarak seçilen şahıstır.
sirf bu mal yüzunden bile chp ye oy verilmez hdp yi yerlere goklere cikaramayip gotunu yirtan pkk propagandasi yapan bu adam chp li ve ataturkcu oldugunu soyluyor. chp nin ne oldugunu goremeyen at gozlukluler bu adama bakabilir.
siyaset bilimci...

önceleri, kendisini ciddiye alarak dinlerdim.
zaman içinde, bir siyaset bilimciye yakışmayacak biçimde t a r a f olması, can sıkıcı ve bilimselliğin kaldıramayacağı raddeye ulaştı. zaten o raddeye ulaştıktan sonra, saçmalama geliyor. bunun bile, farkında değil.

inanılmaz derecede kişi düşmanlığı (recep tayyip erdoğan'a..), siyaseti anlamaya ve yön vermeye çalışan bir bilim insanına yakışır mı?

saçmalamaları o hale geldi ki, "2 milyonluk letonya'yı 80 milyonluk türkiye yenemiyor. bravo fatih terim ve elbette bravo recep tayyip erdoğan" diye twitini de gördüm.

bu nasıl zeka, bu nasıl mantık?
futbol, ülke nüfuslarıyla sonuca gidilen bir oyun olsa, çin, futbolda hep dünya şampiyonu olmalı..
hindistan da 2.
Bu kadar düz mantıkla nasıl bilim üretilir?
ondan sonra da, ciddiye alıp tek yazısını okuma, tek sözünü dinleme gereği duymadım.

bu ülke insanlarında garip bir biçimde, kendini yok etme eğilimi var... Koray, en iyi örnektir.
görsel
görsel
bu adamı bu başlık altına taşımamın bir sebebi var tipik bir solcu ve kemalist. türk cinsinden. buyrun;

http://i.cdn.ensonhaber.c...diger/koraytweet_9190.jpg

ülkemizde üniversite hocalığı yapabilen! şahıs..

internette gezen meşhur video var. senin okuduğun okulu.....

edit: imla.
herkesi kendi ülkesi gibi pasif, saf zanneden ibişlerin zoruna gitmiş isim.

tabii ki amerika karşılık verecek. öyle seninkiler gibi kuru kuru kınıyoruz deyip oturacak mı sandın??
(bkz: doktora yapmış akp seçmeni) başlığında gördüğüm akademisyen diyeceğim ama dilim varmıyor.
Akademik palyaço.
Komik adam. (bkz: Biz bu işin metodolojisini öğretiyoruz)
Gözaltına alındı haberi olan akademisyen.
bylock kullanıcısı çıktı. kılıçdaroğlu'nun danışmanıydı kendisi.