Bugünde başörtülü bacım blowjob yapıyor konya parklarında.
bazı şehirler vardır.
hiç aklınızda yokken sizi resmen beslemiştir.
bu şehirde benim için öyle. her anlamda besledi beni.
doğma büyüme istanbul insanıyım. konya felan nerede hiç ilgilenmemişim.
kader bir gün hadi bakalım yallah konya ya demese hiç ilgim olmayacak.
gittik. önce alışamadık sonra bırakamadık.
o önüme neyi varsa serdi ama neyi varsa.
yedik, içtik, sevdik, adam olduk.
neden yaptı bilmiyorum.
delili olmasa da bir zamanlar ona büyük katkılarım olmuş olabilir, sülalem anlamında çünkü köklerde az çok o topraklar var derler. bilemiyoruz.

hala zaman zaman ekmeğini yerim, faydalanırım bu şehirden.
hatta hala gecelerimi şenlendirir arada, kameralarıyla da olsa.
konya demek düzen demektir. çoğu şehrin belediye kameraları çalışmazken konya şehir kameraları sürekli yayındadır.
sağolsun varolsun.

http://konyabuyuksehir.tv/canliyayinic.php?cnid=37
görsel

Beyhekim Camii'nin mihrabı. Selçuklu dönemi, yaklaşık MS 1270. Konya.

Konya’nın Selçuklu ilçesindeki Beyhekim Camii, 13. yüzyıl Selçuklu döneminin en önemli eserleri arasında yer alıyor. Camiye ait çini mozaikli mihrab, 1899'da Almanya’nın Konya Konsolosu Julius Hardeg Loytved tarafından onarım bahanesiyle yurt dışına kaçırılmıştı. Eser, hala Berlin’deki Pergamon Müzesi islam Eserleri bölümünde sergileniyor ve 1991’de Dışişleri Bakanlığı aracılığıyla eserin Türkiye’ye iadesi için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Arkeofili ...
salak saçma biyer.
Altı Erenler
Üstü gotverenler.
ihracatı Şubat’ta
yüzde 8,27 artmış il.
Türkiye'nin hoşgörü menbağı güzide şehri.
bu şehre gidersem mutlaka mevlana'nın mezarını/turbesini ziyaret edeceğim.
Bir iç anadolu şehridir.
istanbul, izmir, ankara'dan sonra korona virüs istatistiklerinde 4. sırada. bugün itibariyle 7 ölüm gerçekleşmiş şehrimiz.
nasıl bir malsalar dümdüz ovaya gökdelen gibi apartamanlar dikmişler.
konmayayım ya.
Karantina günlerinde geceleri özlem dindirmek için yürüdüğüm gönüllerin şehri. insan yaşadığı şehri evdeyken özler mi, özler.
görsel
Konya'yı severim. Bir türlü gidemedim ama gidersem şöyle mevlana müzesine gitmek etli ekmek yemek ve serin ayranından içmek istiyorum. en sevdiğim Favori ilçesi Beyşehir dir. Bozkırın ortasında göl aynı deniz gibi.
Boş ve gereksiz bir memleket. Içi yobaz dolu, ne anladım o s.kişten.
7 senemin tağmına koydu. Birde bu şehir lanet gibi ayrılamıyorsun.

Bi kere adım attıysanız ne kadar uzak kalacağım derseniz deyin, hayatınız da en az 3 kere daha görüyorsunuz.
Çok büyük şehirdir. Artı olarak şöyle ilave edelim. Verimli topraklara sahip olup, buğday üretiminde ülkede birinci sıradadır.
Muhafazakar değildir. Zira muhafazakar olmak için dünya ile etkileşim halinde olmanız gerekir. Dünyadan ve çevresindeki büyük şehirlerden fiziki olarak izole olması nedeniyle püriten bir şehirdir. Bu izolasyon hızlı tren, uçuş sayılarının artması gibi nedenlerle doğrudan, üniversite ve sosyal medya ile birlikte dolaylı olarak son bulma eğilimindedir. Nüfus istatistiklerine bakıldığında il kütüğüne kayıtlı 2.6 milyon kişinin, yüzde doksandan fazlası yine aynı şehirde yaşamaktadır. Bu oran ülkemizdeki en yüksek orandır ve Konya'nın homojen sosyal yapısını ortaya koyarken, aynı zamanda şehirdeki siyasi ve toplumsal eğilimlere de ışık tutmaktadır.
görsel
corona virüsü vaka sayısı 1690 olan il.
En çok merak ettiğim şey başı açık bayanlara hala fiyat soruyorlar mı.
Tanıdıklarımın hepsi mı yobaz olur? Dedirten şehir.
1994 te duydum sorarlar mılştı.
Hayatta gitmem oralara .