bugün

Doğal olmayı seven kızlardır. Ben de öyle severim şahsen. Evet.
kürt kızlardır.
Ku su cam.
Kendileriyle sevişmeyeceğim kızlardır.
almak istiyorsa alır, istemiyorsa almaz. kadınlar birilerinin dayattığı şeyleri yapmak zorunda değiller. her birinin farklı bir hayatı, koşulları, şahsiyeti var. müsade edin de nerelerinin kılını alacağına da kendileri karar versinler.
Kıllı kızların delicesine ağladıkları başlıktır. Kesmezseniz kesmeyin yavrum. Keyfiniz bilir. 30 yaşından sonra kedi annesi olup nerde adam gibi erkek diye zırıl zırıl ağlarsınız. Kızmaca yok.
Resmen yürüyen iğrençlik olan kimselerdir. Ben bunların kız olduğuna inanmıyorum. Bunları 5-6 gün bir yere kapatın sakallarının çıktığını görürsünüz. Hatta gerçek ismi ismet, erdal, ali bile çıkabilir.
A101'de kasiyer olan kızlardır.
Bende o kadar az ki diyecektim kızlar diyormuş. Kılsız bir erkek olarak hayatımdan memnunum. Kıl yumaklarına acıyorum.
görünce mide bulanıyor orası kesin.
alınca daha gür çıkacak zanneden kızlardır.
entrileri okurken kol kıllarımı okşadım canım kol kıllarım moralinizi bozmayın bu şuursuzlar ne dediklerini bilmiyorlar.
her daim takdir ve tebrik ettiğim kızlardır.. aferim bildiğiniz yolda devam edin sakın almayın kıllarınızı, hele de bu erkek itleri için, bir tel kıl bile koparmayın..
ben mesela hiç almıyorum her gün gördükçe içim açılıyor ve sonra karar verdim ki bana kıl çok yakışıyor.. çevremdeki insanlarda çok yakıştığını söylüyor ve böylelikle kıllarım ve ben mutlu mesut yaşayıp gidiyoruz.
görsel

Bennnxd. Bugün alcam inşş.
Almayan almaz kardesssim. Ben mesela pismanim aldigima. Onceden hic yokmus megerse!

Neyse aldik bir kere deyip aglaya aglaya agdaya devam.
zaten bi kol kıllarınız var en çok görünen yerler arasında onuda almayanlar var yuh diyorum amk. bacak, bikini falan hadi idare edersin de kol olmaz be abi. sosyal yerlerde denk geliyorum kötü yani.
Partnerinin tercihine kalmış bir şeydir. Benim için farketmez.
Isimlerinin ismet, hamdi, hasan, murat çıkma ihtimali bulunan kızlardır.
(bkz: kol ve göğüs kıllarını almayan erkekler)
Allaha yakın bana uzak olsunlar bu kızlar.

O ne be öyle orangutan gibi.
Ben alıyorsam onlarda alacak kardeş öyle Yok yapamam edemem.
Kankadir kavgaya beraber girilir hali sahaya çagrilir kahvede tavla atilir ev tasirken buzdolabina beraber sirt verilir.
görsel
Frida Kahlo bunu beğendi. Senin de boyun posun devrilsin Diego Rivera.
gerek duymayan kızdır her kız mahmut amca kol tüyüne sahip değil sonuçta.
ormandan hallice kıllı bacaklarıyla mini şort giyen erkeklerin oturup eleştirdiği kız tipidir. hadi bakalım, bundan sonra biz de sizin kıllarınızı eleştireceğiz.