bugün

Benim böyle taktiklerim var. Dövmeli kadın, kol kıllarını aldıran ya da alan kadın veriyordur. Derdiniz seksse boşa kezban tribi çekmeyin hedefe ulaşmak için istatistiki bilgilerimi kullanın.

Bu kadar oranı yüksek olmasa da en iyi arkadaşlarım erkek kadınlarla fazla anlaşamıyorum diyen kadınlar da verir. Kullanın bu bilgileri. Matematik değil bu gerçek hayatta işinize yarar.
zaten almayan kadın da verse bile kimse almaz muhtemelen.

en nefret ettiğim şeydir şu kol kılı.
(bkz: ne vereyim abime)
aydinlanmami saglayan mevzudur. bundan sonra kollarinda kil olmayan kadinlara hucum.
insanı hayrete düşüren bir tespit.

dur bakalım daha ne kadar ileri gidecekler. ibretle izliyoruz.
beyni olmadığı halde yaşayabilen yazar beyanı.

dövmem de var kol kıllarımı da aldırıyorum çünkü kendimi böyle rahat hissediyorum.
inanın şu tarz yazıları görünce sadece kendimi soyutluyorum toplumdan. bu kadar basit mi gerçekten bu işler?
bir dövme bir ağdayla " herkese veren " biri mi olunuyor yani?

ya da siz nasıl bu kadar basit insanlara etiket yapıştırıyorsunuz?
ben gerçekten sizin adınıza çok utanıyorum.
+ abi ordan üç kilo kol kılı verir misin ya?

- noldu yenge akşama maç mı var yoksa ha. Seni gidi seni.

------------

iğrençti biliyorum. Ama bu gerizekalılığa anca bu kadar oluyor.
O kadar mal tipler var ki. Okuduğunu idrak edemiyor. Kol kıllarını almayan kadına kezban demedim. Amacınız seksse kezbanlara boşa vakit harcamayın az zamanda hedefe ulaşın dedim. Kol kılı alıp almamakla kezbanlığın alakası yok muhatap olduğun tip zaten kezban.
Tamamen sapıkça bir düşünce. Beyin error.
şirine'den bir köy türediğini hayal eden kafa yapısının hayallerinden biridir. yazık. keşke biraz bilimle sporla uğraşsa. düzelirdi kesin.
kol kıllarını alan ama alt kıllarını kaymak gibi yapmayan, görünen yerlerinde temizlik yapan kadındır. kesinlikle gösterir ama vermez. çünkü verecek yerleri ağrımaktadır.
Tamamen kılsız sevenlerde pedofili
Eğilimi mi ya kızlar lütfen tamam almayın ama böyle de eğilimler uydurmayın.

Bir kadının kendine saygısı ile ve de tercihi ile ilgilidir, ben kendimde kıl sevmem, garipserim de kolu kıllı kadınları, bunlar zaten sanmıyorum abartılı değilse görmezler bile ama lütfen kol kıllarınızı alın. Lütfen.
Kol kılını aldıran da veriyor aldırmayan da veriyor böyle saçma muhabbetlere ne gerek var.
(bkz: ne veriyor lan!)
her şey bitti kadınların kol kılı kaldı. tövbeler tövbesi.
Yanlış. Alırım ama vermem.
Haydaaa buyur burdan yak!.
Ulan o değil de sikik meriçler doluşmuş başlığa. Seks benim için 2. Planda diye gezinen alagavatlar nasıl da bi am uğruna feminizm kasıyorlar. Sözlükten ekmek çıkmaz olum sanal alem bura herkes güzel herkes zeki herkes kültürlü ve zengin. için için not ettin bi kenara kabul et.

Kezbanların kıvranması apayrı. Ben alıyorum ama vermiyorum diyen tipler siktirin oradan. içinize öküz oturdu haklı tespitim karşısında.
almasa da olur dedirten önerme.
Nasıl taktik işe yaradı mı?

Tanım: realitedir