bugün

Yakın çevremde de bulunan bir kadın türü.
kocasını aldatmaz, kendini aldatır, ruhunu aldatır, kapanmayacak yara açacak kadındır, öfke ile kalkan zarar ile oturur efendim.
değişiklikten hoşlanan maceraperest kadındır.
onurlu olmak istemesi daha uygun olacak kadınlardır.
eğer kocası kendisinden ayrılmasına izin vermeyen, törelerle sikle sokla kafayı yemiş bir dangalak değilse tek açıklaması var. (bkz: orospu kızı orospular)
saf ve temiz eşini uyutan, kendini akıllı sanan kadınlardır.
Kocaya misilleme yapma niyetinde olan kadinlardir.
aldatır.
şerefsizdir. bu kadar basit. *
kocasını benimle aldatamayacak kadındır.
Beni arasınlar.*
kendine saygısı olmayan insandır. aldatmak yerine ayrıl, git istediğinle istediğin kadar beraber ol, çok daha onurlu bir davranış olur. ayrıca bekar insanım kime ne diyebilme özgürlüğün elinde olsun.
kocası tarafından aldatılmış ve intikam almak isteğile yanıp tutuşan ama kendisine yakıştıramayan kadınlardır.
aldatmak erkek te olsa kadın da olsa cinsiyete bakmaksızın bir karekter bozukluğudur.
telefon numaramı verebileceğiniz kadındır.
intikam içindir.
Serefsizdir. Açık ve net.
Erkek için de aynısı geçerli.
lügatımda fahişe statüsüne soktuğum kadınlardır. bir ara sadece bu bağyanlar için yaşıyordum. bir fahişenin ağlaması öyle çok hoşuma gidiyor ki.
zamanında bir çok ilişki yaşamış bakire olmadan evlenmiş önceden tattığı santimleri tekrar tatmak isteyen bayanlardır.
memeleri düşsün pörsüsün, ojeleri tutmasın yamuk yumuk olsun, kokulu akıntısı olsun inşaallah.
henüz eyleme geçirmedikleri bir düşünce için suçlanan kadınlardır.

bunun yanı sıra "aldatmak" ile "istemek" kelimelerini yan yana getirerek derin bir mantık hatası yapılmış başlığın mağdurlarıdır. aldatmayı istemli gerçekleştirecek bir kadın fikri tüyleri diken diken eder zira. tüm insani değerleri alt üst edebilecek bir söz grubunun bu kadar kolay kurulabilmesi ayrıca düşündürür.
zamanında hiç cinsel ilişki yaşamadan evlenip kocası dışındaki adamların performanslarını merak eden kadın da olabilir.
Belkide intikam isteyen kadınlardır.
bunu düşünmesi bile (her ne kadar icraate geçmemişte olsa) ne kadar düşük karakterli, şerefsiz bir kadın olduğunu gösterir.
kocası gitsin çalışsın, alın teriyle eve ekmek götürsün, sadık olsun. karşısında karısı başkalarıyla fingirdemeyi hayal etsin. vay be.
sütü bozuk kadınlardır.