günümüzün sıradan kadınıdır.
Kadın değil fahişe .
seks emekçisi kadınların emeğine saygı göstermek insanı ancak yüceltir.
düşman başına.... Buraya her yazanın unutmaması lazım kimin başına geleceği belli olmaz..
adam işe gidince karısı eve erkek alan adam başlığıdır. yoksa bilinecek mevzu değildir.
Laik ve kamalist bir kadındır.
(bkz: küçük ibo nun yengesi) *
Laiktir. Müslümansa cahildir.
Kocasıda bunları basıp öldürünce erkek terörü oluyor dimi. Peki ne yapmalıydı pardon rahatsız ettim deyip arkasını dönüp çıkmalı, avukata gidip boşanma davası mı açmalı. Kimse türk erkeğinden bunu beklememeli, kadın evliliğinden mutlu değilse önce boşanmalı sonra kiminle ne isterse yapmalı kime ne ama evliyken başkasıyla beraber oluyorsa neticesine katlanmalıdır. Buda erkek terörü değil namus davasıdır. Artık gerçeklerle yüzleşmek gerekli erkek kadın arasındaki şiddet görüntülerini bitirmek için kadınlara namustan edepten bahsetmek gerekir.
çocuğunu bu yelekle okula bırakır.
görsel
Kesin türbanlıdır.
Zorladım terbiyesizliğim ve küfürlerim bile yeterli bu durumu anlatmaya yeterli olmadı.
vardiyalı sistem takılan kadındır.geceden sabaha kadar kocasına, sabahtan akşama kadar dostuna.
Muhtemelen Türbanlıdır.

http://www.sozcu.com.tr/2...evgiliyi-oldurdu-2123731/

Gibi...
ya size ne alır alır. açmi kalalım.
kadınlarımız ne ara bu kadar ahlaksızlaştı ya ? her gün böyle 3 tane haber okuyorum. dizilerin ve sosyal medyanın çok büyük payı var. hepsinin kim bilir kaç tane gizli hesabı var .
iBRETLiK BiR HiKAYE OKUMANIZI TAVSiYE EDERiM..

Bir şehirde namuslu bir aile varmış. Koca kuyumcu, kadın ise ev hanımıymış. Bir gün kadın her gün süt getiren erkek satıcıdan süt almak için kapı aralığından tenceresini uzatmış. Ama sütçü önceden yapmadığı bir şeyi yapmış. O gün kadının elini şehvetle tutuvermiş. Kadın tencereyi hemen bırakıvermiş. Sütçünün yaptığına çok üzülmüş. Kocası evine geldiği zaman ağlayarak, söyle bugün ne yaptın ki beni...m başıma şöyle bir iş geldi” diyerek olanı anlatmış.

Bunun üzerine adam şöyle bir itirafta bulunmuş: “Evet, hanım özür dilerim. Bugün hiç yapmadığım bir işi yaptım ve bilezik almak isteyen bir kadın, takamıyorum bana yardım et, deyince, bileziği koluna takarken, bunu sanki zor oluyormuş gibi geciktirerek yaptım ki, kolu bir iki saniye daha çok elimde kalsın, diye düşündüm. işte senin başına gelenin sebebi budur.” demiş.

Sevgili Peygamberimizin (sallallahu aleyhi vesellem) şu uyarısının iyi anlanması gerekir:

“Başkalarının hanımlarına iffetli davranın ki sizin hanımlarınız da iffetli ve namuslu olsunlar.” (Hakim, Müstedrek, 4/154.)
Zaniyedir. Zina yapan, kocasını aldatan kadındır.

Zina suç olmalıdır. Devlet eli ile cezalandırılmalıdır ki; aldatılan, canı yanan kadın veya erkek adaleti sağlamak adına kendi hayatlarını karartmasınlar.

Adalet gedikli olunca böyle şeyler oluyor.

Ne yazık ki ülkemizde kadınların aldatılması haber değeri bile taşımıyor.
eğer adamda karısını aldatıyorsa demeye bile hakkı yoktur.. boşasın bıraksın kadını..böyle ahlaksız adamlar karılarını da ahlaksızlığa iterler..acı ama gerçek beyler..
evdeki erkekle aralarında bişe geçmediği kesindir..asıl evde olmayandan korkun..
karısını aç bırakıp metresinde koşan adam...yaaaaa ya..itler..
Patlak ve dikik olarak evlenen kadınların çoğunun yaptığı eylemdir.

Ne kadar kur an a sırt dönerseniz o kadar hançer yersiniz.
Allah iyilerle karşılaştırsın öldürmek çözüm değil hayatını karartmaya değmez böyle kahbe çocukları için
Allah Hidayet etsin.
Bizim oralarda kahpe karı çocuğu derler.
allah korkusu olmayan kadındır.