bugün

inanılmaz itici ya. şeyi biliyorum; bu gibi ortamlarda bazen bir ya da bikaç kişi seçilip ucubeleştirilir, onunla dalga geçer, eğlenir ve ezeriz ama bu şahıs başka bir şeye dönüşmüş yıllar içinde. kendisini bir fikir adamı gibi sunuyor. bizden daha çok şey biliyormuş gibi davranıyor. oysa ortalama biri. hatta belki ortalamanın altında bile olabilir.

yazık kafana.
(bkz: siz hala bunu ciddiye mi alıyorsunuz).
(#44980414)
Habire Afgan da Afgan diye kafa zikiyorsun, topu topu 1tl için mi?
Demek ben sana 100 lira versem kulum kölem olursun.
nickaltını daha şerefi bir şekilde kasmasını önerdiğim yazar. önerine ihtiyacım yok ! falan demek ki var kardeşim demek ki var. bu kadar insanın küfürlerinin hedefi olduysan ciddi bir problemin olmalı yalnızlık istemiyorsun. hoş, fikirlerinde oldukça yalnızsın ama...

edit: çok arsızsın sen.
trollük yapıyorsa, vasat.
ironi yapıyorsa, bu millet normal lafı anlamıyor ironiyi anlayamaz.

eğer ciddiyse...
yazık evlat yazık sizlere çok emek verildi.
çingene değil, hintli müslümanlardan diye biliyordum.

(bkz: paki)
kimin ne olduğu belli olur şimdi. kendimi tanıtmakla başlayayım ;
görsel
ingiliz asıllı bir avustralyalıdır, koala falan.
görsel

(bkz: taliban ın zaferini lokum dağıtarak kutlayan türk).

ikisi arasinda pek bir fark göremiyorum.
şarabı fazla kaçırmış.
Keşke troll olmasaydı… çok yaZık oldu.
The rise of darkness sen hiç konuşma. Sana küsüm. Kemalistgeb başlığı altında yazdığını gördüm. Senden hiç beklemezdim. Biz seninle yoldaşız oysa.
sağ liberal lafını hakaret kabul ederim. Çünkü, Ben avrasyacı bir sol kemalistim. Liberalizm avrasyacılığın en büyük düşmanlarından biridir.

Ben sana özel mesajdan insan gibi avrasyacılığı anlattım.
--spoiler--
beni kısa sürede anlamak isteyenler bu entryi okusun. artık cevap vermekten yoruldum.
--spoiler--

Sonuna kadar okudum, özetliyorum : ne bok yediği belki olmayan biri.
kendisiyle aynı zihniyette olduğumuzu öğrendiğim kıymetli arkadaş..
perinçek'in politikalarını savunuyor o da aynı benim gibi...

umarım herkes doğruyu, türkiye'nin istikbalinin doğu perinçek ve vatan partisi programıyla aydınlanacağını görebilir kıymetli arkadaşım. saygılarımı sunarım.

edit: arkadaşın ulusalcı olduğuna dair beyanlarına ve 25 30 adet entarisine göre bu düşüncelerimi paylaştım... bilmediğim hal ve hareketler sergilemişse orasına karışamam...
bu şair troll mü takılıyor yoksa normali mi bu valla ben 10 senedir çözemedim. -ki biliyonuz hayküm baya yüksektir yani. içinden çıkamadım.
Bazı suserlerin troll olarak nitelediği yazar. Ben de malum partiyi sevmiyorum okey. Ama biri sırf destekliyor diye linçler ve üstüne bu kadar gidersen , repçileri içeri atan malum kişiden ne farkın kalır? Yalan mı? Her insanın farklı düşünceleri olabilir. Mühim olan ve yapılması gereken , trollük değildir bunlara saygı duymaktır. Haksız mıyım?
11 yildir gordugum en ezik yazar. Daha otesi yok.
Kuala ultimate şarapçı edition. Üf.
Tengir budun davutoğlu'na oy verdiğinde yıl 2015'ti. Sen de 2006 doğumlu olduğuna göre o zamanlar 9 yaşındaydın. Bu küçümsemek değil ki.
"bir plaka sahibi olarak zaman zaman taksiye binip memleketin nabzını tutarım. böylece halka inmiş olurum."

22.8.2021 uludağ sözlük.

baş aşağı silkelensen cebinden on kuruş düşmez ama uludağ'da kralsındır.
görsel
Küba devrimi, Ekim devrimi gibi iran devrimini de selamlayan yazar.

Emperyalizme karşı olan her devrimi desteklerim.
Pehlevi bir diktatördü.

Humeyni ülkeye demokrasi getirdi.

Bu arada baban yaşındaki adama oğlum deme bakayım.
Troçki mi Stalin mi kanka?