Kitap alan insanların enayi olduğu gerçeği başlıklı konu açanın enayi olduğu gerçeğidir.
Hak verilmesi gereken gerçektir. Evet.
Kitap almayan okumayan insanların başkasının hareketlerini anlama kabiliyetinin olmadığı gerçeği.
siz alışmışsınız makarnayı bedava yemeye, kömürü bedava yakmaya.
kaziklanmayi sevdikleri gercegidir, zevk aliyorlarsa yapacak birsey yok.
Başlık sahibinin aslında "En doğru ben biliyorum, benim bildiğim gibi yapmayanlar salaktır." kafasında bir gerizekalı olduğu gerçeğini gözler önüne sermiştir. (bkz: op is a faggot)
Yazanlar daha enayi deyin.
kitap okumayan insanların cehaletinden kaynaklanan saçmalamadır.
Ülke kütüphane ve kaynak bakımından çok iyi ya kardeşim istediğimiz kitabı bulup okuyabiliriz kitaba para vermeyelim ordan temin edelim değil mi!
enayilerin başbakanı
illa ki kitap alacan
git zeytin burnuna
yap korsan takımını
tanesine 30-40 lira vereceğini
10 tanesini 40 liradan topla.

ya hem okuycan da ne olacak ?

erduvan halleder.
fakir avuntusudur.

her gün 10 lira verir sigara alır da (hatta birden fazla paket alır) 20-25 liralık kitaba çok pahalı yeaaa diye burun kıvırır. sen okuma aq.
emeğe saygıdan bir haber yazar beyanı.

neden bizim aklımıza kitabı internetten indirmek gelmedi ki? tüh ya.. nasıl da düşünemedik biz bunu..
tartisilmaz gercektir.

tas catlasa 5 tl tutacak kitabi 25-30 lira vererek alan enayiler olmasa yayinevleri nasil corba parasi cikaracak degil mi ?

aldiklari da birsey aptal aptal ask romanlari, polisiye kitaplar, kisisel gelisim kitaplari vesaire.

onu gectim ayni kitabi internetten bile indirebilirsin, ama bunlari dusunemiyor tabi arkadasimiz.

kafa yok ki.

ayrica o okudugu sikimsonik ask kitabini 'kahve ve kitap keyfiiii' etiketi ile instagram'a koymadiktan sonra internetten indirmesinin ne onemi var?

bu kadar gerizekali ile nasil ayni havayi soluyorum inanmasi guc.