bugün

ehehehe sözlüğün tavşanbeki ve kelebeki. özel mesajı gapat bakim!
Uzun zamandır nickaltına yazmadığımı farkettiğimdir.
Şu sıralar ayrı düştüğüm kokusunu özlediğimdir. Çok sevdiğim aşık olduğumdur. Evleneceğim koynunda yaşlanacağımdır. Koynunda öleceğimdir!
aşık olduğum kişi. diğer hiç kimse sikimde değil.
Yirmi dilde seviyorum seni , seksen bir ilde .
Seksen bin cesit bitkinin seksen bininde .
beni mantıklı olduğuna inandıran kişi. hani mantık yapısı tarafımca sorgulanamaz düzeyde.

düşün kocaelinin en soğuk noktasına, hatunun yanına geliyorum. indiğim an haber veriyorum. uyuyakalmış tamam hemen geliyorum diyor. sonra yok ortada arıyorum on kez cevap yok. yine uyuyakaldı biliyorum. en son açıyor telefonu uyuyakaldım hemen çıkıyorum diyor. o an mantıklı olan benim. haklı olan benim benim düşüncem doğru. neyse bekliyorum ilk dakika acaba o mu haklı diyorum. 4. dk ikna oluyorum ve ikna olmam için hiç çaba harcamıyor. Ben sana ikna olmak için yaratılmışım. ileride ölümcül bi hata yapsa yine de haklı olduğunu düşünürüm. piç.
Mesaja cevap vermeyen ezik. Beni sevmiyormuş hayırdır niye? Küfür mü ettim? Tecavüzcü müyüm? Yav he he diyorum sana. Akagaminayla mutluluklar ilgilenmiyorum seninle. Bu sözlükten git demiş utanmaz boş tehditkar.
yeni supu olduğum yazar.

evet ersin piçi adc yi bıraktım. kelebeğime sup olucam bundan sonra.
3. Sınıf troll.

Bedava kurs kayıtları başlamıştır.
hayatımi geldikten öncesi ve sonrası olarak ayıran yazar.

aşkın tanımı.
beni yanlış anladığı zaman delirdiğim yazar.

sonra aşık oldum.
(bkz: on birinci nesil silik yazar)
hayatımda trollemediğim tek insan. sevgi pınarı. 3000. entarimin sahibi. gönül hırsızı.

3000. entarimin ve kendisinin şerefine 7 gün boyunca entari girmeyeceğim. 7/24 yanında olacağım için.
klasik akagamina'nın ağzına sıçma şenlikleri'ndeki görevini başarıyla, titizlikle, dikkatle gerçekleştiren yazar.
hepiniz shut the fuck up.

aşkım sen değil.
kendisi akagamina'lıdır. oranın köyünde yaşar.
kendini adamdan sayanların nickaltını kirlettiği yazardır. saf ve temiz kalbi doğru yoldadır. aşkı kovalar. bu yolda ilerlesin efenim.

götten bacaklarda pislik ellerini bu nickaltından çeksin.
Bir adet yazar. Yazık akagamina şimdi buna musallat olmuş. Bir ara mishel'e sarmıştı kız zor kurtuldu şimdi buna yazıyor. Allah sabır versin.
beni her halimle kabul eden yazar. kendisi aşkın timsali. gerisi yalan.
şu an hayatımın merkezinde olan kadın. inanır mısınız bu yazar olmasa lanet olası avea'da bir dakika durmazdım. Ya da fakir olmasaydım. neyse. 1000 dakikamın 990 dakikasını, 1000 smsimin tamamını 2 gb 'mın 500 mb'ini ona adıyorum. günümün yarısı da onun. yakında tamamı onun olacak. onun dışında bi lakap taktım kendisine aşk diye. pekte memnun lakabından. he bi de kedi gibi gırlıyor. sabah ki hali paha biçilemez. ingilizce 'mi egomu neşemi sevgimi bine katlıyor. götümü indirmesini de biliyor. aşk.
Patenti kaç paraysa verelim gözlerinin denilesi sözde güzel gözlü yazar.
sadece sevgilisine tatlı, güzel, seksi, alımlı, çekici; diğer varoşslara kezban yazar.
ayrıca cilekkokuluaseton gözlerinin patentini almış bulunmakta. dağılınız.
bugün yeniden doğan yazar. soğan mıydı? hayır hayır doğan yazar. mesela soyadı...

evet. ne evet? hakkında bu entariyi girdikten sonra 10 gün daha yazmayacağım. sonra da 15 yaşındaki kızlar hakkındaki trollüğü bırakacağım. çünkü 14 yaşındakilere saracağım. hehehehehe. şaka şaka.

lol oynarken zafer almamı converse de vermem'den bile daha fazla istiyor. belki sup'um olmuyor ama iyi gaza getiriyor. bende kazanıyorum. minna ja na.
Elini hiç bırakmak istemediğim yazar. Tanrının benim için en büyük ve son lütfu.
Benim olan kişi. Bana ait.

Rengi mavi sayısı 3.

Yakın zamanda kollarımda olacak ayrıca.
Sözlük kızları ile pijama partisi yapacak yazar.