bugün

Bazı entrylerine gülüyorum ama sonra bakıyorum sapık sapık gifler atıyor basıyorum eksiyi. kadın bedenini metalaştıramazsınız sayın takao!
Hakkında kız oğlan kız olduğuna dair dedikodular dönen yazar.
Vurun dedikoducu kahbeye.

Bende çekirdeğimi alıp geliyorum.
sözlükte eleştirilmesi gereken son yazardır.

son birkaç yıldır en çok nefret ettiğim şeyler arasında ne vardır bilir misiniz? sapla samanı ayıramayan insanlar. hele ki günümüzde çok karmaşık olan bu dünyada namussuzla namusluyu anlamak o kadar zor ki bunu tahlil etmeye çalışırken önyargılardan sıyrılmış bir şekilde daha detaylı bir araştırmaya girişmeniz gerekir. şimdiki dünyada bunu yapmanız artık elzemdir. ve bunu yapamayan insanlar bir zahmet fikir beyan etmesinler.

söz konusu yazara gelirsek... kendisi gerektiğinde en sağlam yazılara da imza atmıştır, entry linkleriyle doldurtmayın bana buraları şimdi. ayrıca forum tarzı tanımsız gelişi güzel 2 cümlelik yazıları bile sözlüğün geneline kıyasla zeka ihtiva ediyor. şu bitmiş sözlükte ben bu yazara gülebiliyorsam bu yazar iyidir arkadaşım bu kadar basit.
Maalesef sözlüğün en güzel bayanı arkadaşlar bi fotoğraf attı geçen gün tribe girdim yanii bu gençlik güzelliğimle bile....
Sözlük prensesleriyle karistirilmamasi gereken. Çok nezaketli bir beyefendidir.

Sözlüğün kalitesine kalite katan şahsına münhasır harikulade bir yazardır.

Ayıplı gif atmasına bakmayın siz onun.
Kai hiwatarinin getir götürünü yapabilecek anime karakteri.Gerçek kral ektedir:
görsel
Canım kanka doğum günün kutlu olsun
görsel
Sözlük seksilerinin bacakları başlığına foti atmış ahlaksiz yazar. Yüzünü ne zaman atcak sizce kankalar ben 1 ay icinde diorum.
Sözlüge fotu atsın öyle gey gey nutella yalaşmakla olmaz.
Kız kız ben gördüm tabi benim yanımda ona ne kadar kız denirse ihihihi.
her şeyi de bir bu biliyor he.

sanki bütün sözlük embesil, bir bu akıllı.

yetkililerin bu duruma el atması gerekiyor bence, kendisine bir yön verilmeli.

böyle afedersiniz lgbt-i, kürt yanlısı yanlısı takılıyor ortalık yerde, buna izin veremeyiz.
kendisinin ne denli hdpkklı, kürtçü ve ulusalcı düşmanı olduğunu anlamışsınızdır umarım.

bugün, iki güzide, hatta üç yazarımız hakkındaki ipe sapa gelmez siyasi yazısına denk geldim.

solculuk bu diyil kinami, solculuk bu diyil!

gitmiş bir de hiç utanmadan cahilce, önder savları, ikna odalarını vs boklamış.

çok yazık.
attığı göt gifleriyle yeterince günaha girmeme vesile olan cehennem odunu.

edüt: açık oyladı müsaadenizle ben yürüyorum. merhaba kinamiyo ben haydar.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.

görsel
isim yapamamış vasat gey.
onur akından gaybana geceleri dinliyormuş.
beyblade izlenilen ve her kardeşin bi tiplemeyi sahiplendiği bi ailede büyüyen biri olarak bana abimi çağrıştıran yazar
Evde yalnızken babydol giyip gezdiği rivayet edilen gizli gey.
Uzun incelemelerim sonucu artık iyice anladım ki kendisi kişilik bölünmesi yaşıyor. Bağzı kişilikleri kadın, bağzıları erkek, bağzıları saksı kaktüsü. Bağzıları da brit.

Uzun incelemelerim asla yanılmaz. 26 saniyemi buna ayırdım. Adam kendi yazdığı entryi prim entryisi diye ifşa etmiş. En az 8 farklı karakteri var. Kesin bilgi
ben hislerimde yanılmam kendisi kadındır. hatta daha ileri gidiyorum genç daş gibi bir avrat.
saklamıyorum ki bunu. masonik, fedöcü, muhafazakar, aseksüel, hedepeli, dhkpc sempatizanı vatansever ve milliyetçi bir lezbiyen olduğumu herkes gayet bilir.

serdar insan komşusuna öyle şeyler der mi ayrıca amk. tanırım seksi çocuktur desene.
beni açık oylayıp seni yalarım bak! anlamı çıkarmama neden oluyor. lezbiyen falan dinlemem salarım kobrayı akıllı ol.

bu işlerden anlamadığına kesin kanaat getirdim, nevet.
meriç olsam finoluğunu yaptığın kızlardan duyardın ismimi mutlaka kardeş. ya da en kötü ihtimalle senin meriçlik serüvenlerin gibi benimkiler de sol frame'e düşer rezil olurdum şimdiye kadar.

senin götünde dolandıklarına ben tenezzül etmem, zoruna gitmesin. 2 gün taşak geçtik diye adam 5 senedir derdinden kurtulamamış amk.
Kimin feyki bilmiyorum ama kaliteli trollük yapıyor herif.