bugün

bir coşkun demir şarkısı..
https://youtu.be/67fVcS7QqaY
numaradan isim sorgulama ve isimden numara sorgulama yapabilen bir uygulama play store da var, app store da var mı bilmiyorum. uygulama çok güzel, tavsiye ediyorum.
Kim o, deme boşuna..
Benim,ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Başdan- başa sen.
yayından kalktığına sevindiren program.
jennifer lopez sevgilim olsa bu programa gülse ona bile yol verirdim, o derece.
coşkun demir'in seslendirmiş olduğu bir eserdir.
Herkesin birbirini tokatladığı saçma program.
(bkz: leş)
Beyaz showdan daha iyi değildir. Okan Bayülgen olmasa talk Show diye bi şey olmayacak.
- tık tık tık.
+ kim o?
- öcü.
+ annene selam söyle ankaragücü.
seyircileri toplamak için kaç para verildiği merak konusu olan program.
Bu programa gülen insan net oğlu net gereksizdir. Darılmaca yok canısı.
bu programi izlerken gülme numarasi yapmak zorunda kalmistim, kendimi daha kotu hissettiğim bir zaman hatirlamiyorum.
kapı çalındıktan sonra pencereden bakıp kim olduğu görüldüğü halde sorulan soru.
dunyanin en kotu porogrami.. mizah seviyesi yerlerde olanlarin guldugu star tv projesi.
tık tık tık kim o öcü tekerlemesindeki hoş sorudur.
- Kim o ???
+ Ben..!!!
- Sen kimsin mnaaa koduğummm demek isteyipte her seferinde kendimi tuttuğum durumdur.
scc'nin talk showdaki koşup koşup durup poz vermeye benzer şeyini çok gereksiz buluyorum.
Sorusu soruldugunda kapinin diger tarafindaki sahsiyetin benim demesiyle cildirdigim kelimedir. (bkz: hadi be sen miydin tamam dur aciyorum)
Üç sevimsiz sunucusu (aslında sunucu denemez oyuncusu ) olan program.
Benim ben...
flash tv'deki uyduruk yapımlardan farksız tv şeysi.
"kim o?" dendiğinde "beniim" denmesi durumunda karşıdaki kişiyi tanımış olmamız ayrı bir mevzu ve sanıyorum ki biz türklere has farklı bir durum.
ayrıca star tv'de yayınlanan yarı komedi, yarı tiyatro, yarı sohbet tarzı karman çorman bir program. komiklik konusuna gelince pek güldürdüğü söylenemez. zira bu tarz şeyler artık sıktı, komedi cidden zeka işi, aynı şeyleri söylemek ve saçmalığın gerçekten saçmalığa büründürülmeden sergilenmesi gerek ki gerçekten, sıkılmadan gülebilelim.
Siktiri boktan komedi(!) Programı. Buna gülenin zevkini sikeyim.
iq seviyesi 80'in altında olanların katılarak güldüğü tv programı, rezillik.
Hoşuma gitmeyen programdır. Sadi' yi severim ama boktan ya.