bugün

gırtlağınızı tutun.
On kilo verip sonra beşini geri almış birisi olarak kısaca özetleyeyim:

On kiloyu ekmek, abur-cubur ve şekerli meşrubatları terkederek verdim.

5 kiloyu tüm bunlara tekrar başlayarak aldım.

Kapiş?
az yemek yiyin.
2 yıldır spor yapan bendenizden tavsiye; akşamları yemeyin. şekeri yağı ve tuzu hayatınızdan çkarın.
Hiçbir şey yemeyin.
Yemek yemeden alınan zevki yemekle kurulan duygusal bağı başka birşeyle yer değiştirin aksi halde hep kilo alır verirsiziz.
hoşlandığınız kişinin size "şişman olmak tercih meselesidir" demesi sizi çok sıkı bir diyete sokabilir
toplasin genclet anlatiyorum. ben 1 ayda 20 kilo vermis insanim. 65 ten 45 e dustum. hic sagliklida olmadi. ramazan ayiydi , calistigim isyerinde sabah sekizden gece 2 ye kadar calisiyorduk. bununda etkisi var tabi. iftarda 1 porsiyonu zor yiyordum sahurdada keza oyle. ama cok su tukettim. gunde 2 ogun yetiyor boyle. 2 surahi su bitirdim. tabi bas donmesi bayilmalar oldu. ama tavsiyem su , hic oturmayin. habire bir isle ugrasin iki ogun yemek yiyin ve birer porsiyon izin verin kendinize. yemekten once suya abanin. ilk basta hep acmissiniz gibi hissedeceksiniz ama gittikce mideniz kuculecek ve tek porsiyonla doymaya baslayacaksiniz. bu sure icinde pharmaton supradyne gibi vitamin haplari kullanip gida takviyesi yapabilirsiniz ve en onemlisi kahvalti harici ekmek tuketmeyin kesinlikle.
bong yapın bence çok iyi kilo verirsiniz.
Aç yatın.
görsel
Mumkunse aile evine gitmeyin, misafirlige hic gitmeyin hele.
Daha yemek yiyeli bi saat oluyo komsu sagolsun dokturmus of yaa hamile gibiyim artik yedirmeyin bana..
Hava karardıktan sonra yemek yemeyin.
hızlı kilo vermeye çalışmayın. gerekeni yapın ama sakin olun. neler duyuyoruz.
genellikle su unutuluyor. günde en az 8 bardak su için. http://kilovermekistiyoru...r-puf-noktalar-neler.html
spor yapın yada az yiyin. ancak gerçekten buna ihtiyacınız varsa yapın. çünkü sırf takıntı diye yapanlar var. ayrıca zararlı ilaçlardan ve televizyonda çıkan saçma ürünlerden uzak durun. sağlıklı beslenmek ve spor her şeyi çözer diye düşünüyorum.
Ac yatin. ise yaramazsa size reddedemeyeceginiz bir teklif sunacagim.
Ask acisi bire birdir.
spor yaparsanız ve azıcık yemeği azaltırsanız ayda 3-4 kilo verirsiniz. bu sürekli söylenen bişey diye sıradan gelmesin size. ama sırf birazcık göbek var diye tribe girmeyin bence.
aç yatmak her zaman işe yarar.
(bkz: bol seks)
sigaraya başlayın, ota başlayın kesin yöntem.
az yiyeceksin, çok sıçacaksın.
az yiyip sık ye hem aç kalmassın hemde kilo verirsin tosun.
akşam yemek yemezsen kilo verirsin. olay bundan ibaret. anlamadığım şey götünüz kilo alıyor, beyniniz almıyor. bunun için neden bu kadar düşünüyorsunuz amk.

akşam 8 den sonra sadece çay içeceksin. yemek yemeyeceksin. gayet basit değil mi? bunun ne gibi tavsiyesi olacak ya da diyeti anlamıyorum.