bugün

(bkz: kat ph)
her türlü boku bulabileceğiniz site.

iyidir.
zamunda'ya da thepiratebay'a da basar. en iyi torrent sitesidir.
(bkz: kat cr)
önlemi alın. bir zaman sonra hesapta açılamaz.
ingilizce bilenler için muhteşem bir e-kitap kaynağı.
severek kullanıyorum. sevdiğim müzisyenlerin her albümünü burda bulabiliyomm.
hiç sahte dosya ile karşılaşmadığım torrent ağı.
cennetin web sitesine dönüştürülmüş hali.
diğerini bilmediğinize sevindim. hiç olmazsa bir tanesi yasaklanır.

bir görüş.
interneti gerçek anlamda, " faydalı " olarak kullanmamı sağlayan güzide torrent sitesi.

lazım olan her türlü kitap, müzik albümü, film, program vb. bulabilirsiniz.
kaliteli torrent sitesidir.
kapandığı için kahrolduğum torrent ağı. bildiğim en iyi ağ buydu. alternatif bilenlerin özel mesajlarını bekliyorum.
haberi şimdi öğrendim. kısa süreli bir şok geçirmeme sebep oldu. inanmak istemedim girmeyi denedim ama nafile. yazık olmuş.
Ulan yapılırmı böyle güzel bir abiye bu be !
Sahibinin tutuklanip kapatilmasi ve ulkemizde yasanan darbe girisimi ile arasinda derin baglantilar olan site.
Ne günlerimiz vardı.
(bkz: gitti gönlümün efendisi)
bugün internet denen çocuğu anasız babasız bırakmışlardır. cemil cümlemizin başı sağ olsun.
kendisine rahmet , sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. iyi bilirdik merhumu yazık oldu.
haraca bağlamış torrent indirmeyi..kredi kartını gir de gir yoksa film yok sana diyor..Biz de kendisini ebediyen sonsuzluğa uğurluyoruz...

Bi dakka!!

ciddi ciddi kurucusu tututklanmış gençler:

--//--

Kickass’in kurucusu Ukrayna doğumlu Artem Valuin, Polonya’da ABD’li polisler tarafından tutuklandı ve Valuin’in ABD’ye iade edilmesi bekleniyor. 2008 yılında kurulan Kickass adlı torrent sitesinin içerisinde, filmler, diziler, oyunlar, müzik ve diğer medya unsurlarının yer aldığı ve tahmini değerinin 1 milyar doları bulduğu içeriklerin yer aldığı tahmin ediliyor.

--//--

Bu arada lütfen beleş torrent sitesi önerisinde bulunur musunuz gençler? Teşekkürler.
Nerdeyse tüm oyublarımı indirdiğim siteydi çok duygulandım.
allah rahmet eylesin. çokça ziyaret ettiğim bir siteydi.
Lan hani yasaldı oralarda dediğimdir.
Normal olan durumdur.Yakında ne torrent ne korsan bir film veya oyun kalacak.Önlemlerin yani güvenlik önlemlerinii hem iyi aldılar hem bu siteleri kapattırıyor firmalar.
ne zaman birşey indirsem chrome ayarlarımın amına koyup istediğin arama motorunu varsayılan yapsan da özleyeceğim seni kickass.