bugün

Akşamın şu saatinde aklıma gelmiş güzel şey. Ki gün içinde aklıma gelen en güzel şeydir olsada yesek. *
Kafkasın gereksiz pahalılıkta olan ama bursa terminalde koca bir paketi 5 tl ye alınabilecek tadının çokta kötü olmadığı tatlı açığınızı kapatan datlı. Hediye olarak 5 tllik almayın ayıp ama.
yakın zamanda ilk defa yediğim ilginç yiyecek. çayla gidiyor ayıptır söylemesi.
kestane şekeri, tadı bir şeye benzemeyen kestanenin şerbetle buluşmasıyla doğa üstü bir güzelliğe kavuşmasıdır. *
En sevdigim yiyecektir kendileri. Kestane pureside enfestir ekmege sur lop lop ye.
biri yollasa da yesek dediğim şekerlemedir.
şekerdir.

@189 sizin gibi cüzdan düşmanı düşüncesiz insanlardan iğreniyorum. -bir bursalının yakarışı adlı kitaptan alıntıdır.
tadı çok hoş olan, kırık kırık olursa daha makbule geçen kestaneden yapılan tatlı.
bu hayatta beni mutlu eden ender şeylerden biridir.

kestane şekerini aşık olduğum kıza benzetiyorum. bazen ulaşması güç oluyor. onunla geçirilen dakikalar çok hızlı geçiyor.

epeydir ne kestane şekeri yiyebiliyorum ne de aşık olduğum kızı görebiliyorum. kestane şekerini yerim de onu göremem gibi geliyor. canı sağolsun.
Bunun kötüsü de çok kotu oluyor arkadas.

Icine tüm tüm kestane atmayacaksaniz yapmayin su isi.
olsada yesek. canım çekti.
Kırık ufak kutuda olanı hem ucuz hem de güzeldir.
kafkas ın çok güzel yaptığı ürün. Yakın zamanda carrefour'da görüp almıştım.
bursaya imal edilmiş bir tat. çikolatalısı daha lezzetlidir düz olanı saman gibi oluyor anlamıyorsunuz bişey.
sırf bunun için bursaya gitmek isterim.
olsa da yesek.
Acayip enerji verir.
bursa deyince akla gelen şeylerden ama hediyelik istemeyin kalitelisi oldukça pahalı dandikleri de yemeğe değmez getirmiyorlarsa sebep pahalı oluşu harika bir tat ama kafkas en iyisidir.
Bursa ya özgü olması ironik tabi.
görsel
kestaneyi piç eden ve dünyadaki en gereksiz, lezzetsiz tatlı.
iftar olsa da yesek şekeri. çikolata kaplısı güzeldir. evet.
kestaneli çikolata var o da çok güzel.
turkiye' den getirenler oluyor bazen, çok güzel, ülkemizin göremediğimiz güzellikleri gibi güzel.
hayatımda hiç yemediğim şeydir birgün tatmayı isterdim.