bugün

Maşallah, güzel kız vesselam.
Valla yaptığım is bu tarz durumları gözlemlemeye çok müsait..kıskançlıkla karışık bi bakış oluyo,erkeklerden daha feci süzüyorlar tepeden tırnağa..ama mütevazi kızlarda olmuyo bu pek,10 üzerinden 7lik kadın 10 üzerinden 9luk kadın görünce bu durum istisnasız yaşanıyo..
"oha len çok güzel."
Bugün gördüm öle bi kız. of ya bu ne çok güzel mk salağı dedim. sinir oldum. ama bişi yapmadım yani.
sapık esnaf gibi göt kesmeler falan, sen hayırdır
görsel
görsel
-ayy kanka kızın suratına bak. 10 kilo pudra basmış. Ninem hortladı sandım. Meymenetsiz
-ya pudrayı bırak, götüne bak kızın. On adım geriden geliyo. Özgürlük diye haykırıyor. Utanmasa özerklik verecek vücudunda.

görsel

Birkaç saat önce best kankamla aramızda geçen konuşma.
(bkz: )
görsel
Yanılıyorsun.
Üf taş yalnız.
"ıyyyy götüme benziyor" derler genelde.
ilk buluşma diye bir şaka programı vardı. bu konudaki en net tespitleri kızı kıskandırmak için şaka yapan adamın yanına yolladıkları güzel kızı gördüklerinde attıkları o ilk bakış üzerinden yapabilirsiniz.
ufo gören masum köylüdür.
Fiziksel bir kusurunu aramak,
Bulamayınca kızın zekasını iğnelemek.

Bunu yaparken de kendi zekalarını baz alırlar ha (bakın burası trajikomik).

Hadi onda da başarısız oldu diyelim; yaşam tarzını yahut ailesini kötülemek.

Güzellik her daim öttürür.
Taa 3000 - 3500 km uzaktan kudurur.

Ahaha siktir.
Maalesef, her yerde olduğu gibi sözlük ortamında da, ciddi şekilde sorunlu ve kompleksli bu tiplerden mevcut olması hiç şaşırtmıyor beni. Allahtan sanal takılıyoruz da, başımıza kötü şeyler gelmeden iki laf çakıp mesafe koyuyoruz. *
görsel
Ben eğer öyle bir şart sağlanırsa bunu dile getiriyorum. illa 'benden güzel' diye bir kavramın olmasına da gerek yok. Gözüme hoş gelen birine, Ne kadar hoş biri olduğunu vs. Söylüyorum. Çünkü biliyorum ki bir insana edilen en ufak iyi dilek, iyi niyet ya da artık her ne ise o insanın o gününün iyi geçmesini, belki de tüm kötü hislerin o an için kaybolmasını sağlayabilir. Bunun düşüncesi bile yeterli. Bu kadar kötü olmamalı kötü şeyler dilimize geldiğinde nasıl kolaylıkla ağzımızdan çıkarabiliyorsak bence iyi şeyleri de o kolaylıkla çıkarabiliriz. kötü fikirlere sahip insanların özünde kötü olduklarını düşünmüyorum. Onları buna itecek güzellik görmedikleri için bunu başkalarına da yansıttıkları fikrindeyim.
Neyse bir ricaydı, iyi geceler.
maşallah.

not: gördüğüm kadınları kendimle kıyaslamak yerine kendi içerisinde değerlendirdiğim için kişinin benden daha güzel olması değil gözüme güzel geliyor olması bu tepkiyi vermem için yeterlidir. hatta bazen nazarım değecek diye korkarım.

ha tabi çoğu hemcinsimde gözlemlediğim tepki bu kadar iyi niyetli olmuyor. genelde gözlerini kızın ayak ucundan saçının son teline kadar bir aşağı bir yukarı gezdirmek suretiyle kusur arama seansını takip eden kusur bulamama durumunda beyaza kesen bir suratta nefretten yanan bir çift göz ve o gözlerin altında kemirilen dudaklarla kız ortamdan uzaklaşana dek sapık gibi kızı kesmekle belirti verenler de oluyor. özgüven eksikliğinde klinik seviyeye ulaşanlarda sözlü saldırıya da rastlanmaktadır. bukleli kabarık saçlı bir kıza "leğen kafalı!" diye çemkirdikten birkaç ay sonra maşayla saçını yakan da tanıyorum; aynı kıza "yılan gözlü!" dedikten birkaç ay sonra gözünde lensle dolaşmaya başlayanını da. kendisinden 25 cm daha uzun diye karşısındaki kıza "ayı fizikli, kazulet!" diye saldıranı da gördüm mesela.
Uzun yazmaya gerek yok, yiyecek gibi bakıyorlar. biz erkek olmamıza rağmen, öyle yiyecek gibi bakmıyoruz.
Hiç yalan söylemicem. Güzel bulduysam eğer, göz hapsine alırım. Kıskançlık falan da hissetmem. iyice tanımadan Yakın çevreme de sokmam ama.

böyle götü başı ayrı oynayan kızlar var. Onlar kendini biliyor. Sahipli mal(erkek oluyor bu)ıma göz dikerse dayağı yer. Fakat öyle fingirdek bi kişilik değilse, dengeli bi egosu varsa, kimseyi ezmeden de yüceleşebiliyorsa, çok yakın kankam olur. Birlikte beybi görls dey bile yaparız. Çünkü güzelin halinden güzel anlar.
görsel