bugün

atatürk ü bir tanrı nutuğu ise kutsal kitap olarak kabul eden kemalistlerin yobaz olma durumudur.
(bkz: yok artık lebron james)

kendisini, sosyolog yada politik bilimci zanneden kişilerin, bilgi yetmezliği ürünü sözü.
namaz kılan insanlara ağzından salyalar saçarak saldıran kemalistler düşünüldüğünde son derece doğru önermedir. evet.
genellemelerin ne kadar yanlış olduğunun göstergesidir. bende kemalistim iddia ediyorum dinciyim diyenden daha çok inanıyorum.
Emin olun yobaz dediginiz kemalistler herkesten daha kibar ve saygılıdır bir şeyi tartışmadan önce onu iyi tanıyın ve bir kişiye göre yorum yapmayın lütfen kemalisler sizi neden bu kadar rahatsız ediyor anlayabilmiş degilim.
Nutuğun hiç bir sayfasında bu kitap kuran'ın geldiği yerden gelmedir, bana yazdırıldı v.s gibi şeyler yazmamamktadır. Sıçtınız bari sıvamayın. Alın size kapak. Türk Milleti nasıl yobaz olunuru temsilcinizin kanserli bir kızcağıza yaptıkları sayesinde iyice öğrendi. Siktirin gidin şimdi.
beş vakit namaz kılıp ''kendisinden, ilaçlarının getirilmesi için yardım isteyen kızımızın cebine para sıkıştırıp gönderen'' sözde din kardeşlerimiz kadar yobaz değillerdir.

kameralara karşı, al bu parayı ilaçlarını alırsın! diyecek kadar da alçalmışlardır.
onur veya gurur olmadığı için, o kızın onurunu hiç düşünmemişlerdir.
" cemaatçiler kemalist miymiş !?" sorusunu sordurur.
(bkz: geldi yine tipini gibtiklerim)
atatürkçü ile kemalist arasındaki farkı kaçıranların katılmadığı doğru önermedir. Bir insanı putlaştırmak ile olmayan bir şeyi putlaştırmak arasında pek de bir fark yoktur.
yobazı bilmem de faşist oldukları kesindir.
saf kan dinci bir yobaz kadar yobaz olmadıkları kesin olan durumdur. şakirtler sarmış dört bir yanımı.
allah'ın beyin dağıtırken neden bu kadar çok kişiyi es geçtiğini düşündüren bir söylem. Hadi düşünecek beyni sana bahşetmedi, en azından ot gel odun git. fikir sıçmıklarını sağa sola savurma. Bunları kısırlaştırmak lazım. Yoksa ne teknoloji ne ilim ne çağdaş yaşam. Ülkenin hali ortada. böyle iki üç salağı cemaate alan hangi partiye yakınsa iktidar oluyor işte. Atatürk boşuna mı kapattı tekke ve zaviyeleri ? Düşünsenize sizin bir oy hakkınız var, fakat herhangi bir cemaat bütün embesilleri, gerizekalıları kendi bünyesinde toplayarak binlerce oy ile sizin seçme hakkınızı yok edebiliyor. Bu yüzdendir ki türkiye üçüncü dünya ülkesi olmaya mahkumdur.
altına imza alabileceğim doğrudur.
Kemalistler Atatürk yobazıdırlar, fakat bu çağdaş ve kültürlü aklını miktiklerim yobaz kelimesinin anlamını bilmedikleri için, kuyruğuna basılmış it gibi havlamaya başlarlar. aslında bu 'bilim aşığı' aydın takılan totoşlar azıcık okusalar, din yobazlarından farkları olmadığını görürler ama nerde... facebook'ta twitter da -ata onu dedi,bunu dedi diyenlere anında rt ve paylaş yaparlar.
bir diğer dangalak grubu da kemalizmle Atatürkçülüğü birbirine karıştıranlardır. bunlar ufo gören masum köylü kadar masumdurlar ve toplumsal bilgi kirliliğinden etkilenmektedirler.
not: Atatürkçüyüm ama yobaz bir kemalist değilim.
2010 dan bu yana çok kişinin

http://galeri.uludagsozlu...vişmeyen-arkadaşı-372720/

dediği umarım bu kadar kişinin eylemi yaparak tespit sahibinin açlığının giderilmesine sebep durumdur.
Kendinden farklı düşüncelere tahammül edememesinden dolayi ispatlanan gerçek.
son başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK'tür benim gözümde, ondan sonrası zaten benim umurumda da değil ki bu başlığı açan arkadaş kendini Osmanlı torunu gibi görüp,Katır Kuturoğlu nu izleyip gaza gelen genç bir arkadaşsa gayet normaldir.
Atatürkçülerin yobazlarına kemalist derler.
Normallerine Atatürkçü.
Oğlum bu ne amk, önce bunu açıklayın.

görsel
(bkz: yobaz tabirinin tartışmaya açık olmaması)