bugün

Aranızda hala bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var!.

Sinirlerim bozuluyor özür dilerim.

Yine sırıttım bunu hatırlayınca..
Hep izlerim hep gülerim çünkü komik.
mizahi yönü gelişmemiş insandır.
O benim .
görsel
bendemı sorun var nedır hıc bı kemal sunal fılmınde gulmemısımdır begenıyorum o ayrı ama bole kahkaha attırıcak kadar guldurmedı ne yalan solım
ama şener şenin bazı fılmlerınde bunu yaşamışımdır örnek vermek gerekırse şekerpare fılmı baya komık bence ozellıkle ılyas salmanı eve getırıp karının koynuna sokup baskın yaptı sahne :DD
insanın izledikçe bir daha izleyesi geliyor okadar gülmesi normal.
resmen özlüyoruz adamı. komedi yapamıyorlar artık varsa yoksa ağa sakallı sakallı adamlar vur kır parçala.
kültürlü ve modern bir insandır.
kaliteli filmden komediden espitütiel kaliteli insandır.
görsel
recep ivediğe gülen insandan zekidir.
iq seviyesi ayakkabı numarasıyla yarışan insandır.
hala gülen var mı böyle low espirilere.
(bkz: eşşoğlueşek)
hala gülen var mı böyle low espirilere.
Ay götüm denilesi. Hacı kemal sunalın esprilerini herkes anlamaz. Mesela Sakar şakir de adamın fötrünün içine küçük tuvaletini yapıyor ya. işte onun altında yatan anlamı anlayacak denli zeka yoksa böyle tuhaf başlıklar peydah olur.
zeka yoksunu insandir. ekranda esseoglu essek lafini duyunca kahkalarla gulerler. acinasi.
Zamanında güleni anlarımda sene 2016 hala çılgınlar gibi filmler sürekli veriliyor ve demek ki insanlar hala komik olduğunu düşünüyorlar he bir de mehmet ali erbil var bunu gülenlerde aynı insanlar olabilir.
hıı eşek, salak laflarına gülen insandır. mizah seviyesi yerlerdedir.
sanat ve mizahtan anlayışı sıfır olan insandır.
en asil duyguların insanıdır.

bir tane düzgün esprisi olmayan adam diye tabir ettiğin adam aktördür. senarist ne yazarsa onu söylemekle yükümlüdür. kendi kafasından replik uyduramaz. yani yaptığı esprilerde, yapmadığı esprilerde kendi esprileri değildir. senariste ait esprilerdir. bu kadar cahil olunmasaydı keşke.

iq testi yaptırsa bir şey çıkmadı diye sevinecek adamların eleştirileri onu ancak yüceltir.
Gülenlerin ''evet! Evet ben!'' diye sanki vatan kurtarmış gibi çıktığı başlık. Gülersin veya gülmezsin bir tercihtir saygı duyarım ama bir marifet değil yani. Gülmemek beğenmemekte bir saygısızlık değil.

Asla olmadığım insandır.
komik olduğu için gülmesi normal olan insandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar