bugün

eşşoleşşek!
görsel
gardırop fuat.
(bkz: şaban)
*kemal sunalın her filminde adının şaban oldugunu sanıyordum.
Cok guzel adamdi. Soyle boyle demeye gerek yok iste buyuk adamdi. Esinin roportaji ;http://m.sabah.com.tr/mag...lin-esinden-sok-itiraflar

Edit: Sok itiraf basligina bakmayin sok falan yok. Kemal sunal' in esinin bile verdigi roportaji merak edilip daha cok okunmasi icin bu sekilde veren kahpe medya utansin.
diş eti ve diş geliyor.

allah rahmet eylesin. efsane.
Kemal sunal denince aklıma o filmlerinin enfes müzikleri gelir.
çocukken her kemal sunal filminde ben ve iki kardeşim yalvarırdık onun filmlerini izlemek için. babam da "her seferinde aynı filmleri izlemekten sıkılmıyo musunuz" derdi. bazen biz kazanırdık ve o kanal açılırdı. bazense babam diğer kanalda çok ısrarcı olurdu onun kanalı açardık. babamı kaybedeli 16 sene olucak. o zamansız bi şekilde aramızdan ayrılmadan belki de sadece 2 3 gün öncesinde de mutlaka bu küçük tatlı münakaşamız olmuştur diye düşünüyorum. kemal sunal ile ilgili en eski anılarımı düşününce babamla kanal kavgalarımız geldi aklıma. *
dikiştutmaz sabri'yi madara eden kemal, muhtarı paçavraya çeviren kemal. yani kısacası;
babanın oğlu kemal
filmlerde eninde sonunda mutlu sona ulaşan kahraman.
"essoggllessek".

edit: bir de 4-5 yaslarimda evlenicem diye uyku uyuyamadim insanmis kendisi.
babanın oğlu kemal.
En iyi doğaçlama yapan büyük sanatçı.

Halit akcatepe bi röportajında

-Kemale kimse şöle oyna bunları söyle demezdi. Hep doğaçlama yapardı. Espirileri hep kendine aittir demişti.
Dönemin sorunlarını mizahla dile getirmiş usta oyuncu.
"Sert, haşin, gaddar fakat bilakis çok kibarım. iyi dans ederim, ısrar ederim. O kadar!"
&
"Meselaaaa yani."
&
(bkz: 100 numaralı adam)
gülen adam.
çok şeyy.. anlatılmaz yaşanır.
rahmetlinin dişlek dişlek ıhı ıhııhı diye gülmesidir.
kemal sunal gibi biri vardı şimdi recep ivedik'e kaldık ne yazık.
(bkz: sosyalizm)
http://m.youtube.com/?#/watch?v=n66vnOpmsCQ
(bkz: tosun paşa)
insanlık.
"Çay yok bok için"
sakar şakirin muzigi.
özdemir erdoğan-gurbet fon müziği ile çöpçüler kralı.