bugün

avcılık içgüdülerinşçi kaybetmeyeni güvercin yakalama üstadıdır. avlanmaya çalıştıklarında seyretmeye soyum olmayan hayvandır.
Kedi seven besleyen, insanda kedide bir başkadır. Hayatıma girecek bayan kedi sevip onlarla geçinmek zorundadır. Zira 2 kediyi sokağa atmak yerine onu sahiplendiririm olur biter.

Kedi kedidir! Hayvan sensin.
özetle : antidepresanım, beni en kısa sürede mutlu eden mükemmel canlı.
Bebeklerim. Çirkin hiçbir türü olmayan hepsi birbirinden güzel vefakar canlı. Bir mahallenin insanlık seviyesini anlamanın ölçütüdür aynı zamanda. Sokaktaki kedi sizden korkup kaçmıyorsa orda güzel insanlar yaşıyordur.
kişisi var bunun, "kedi insanı". kedi seven kişilere veriliyor bu ad. bir de köpek seven versiyonu var. kedi sevenlerin daha dik başlı, lider özellikli olduğu söylenir, genellemedir, emin olamıyoruz.

kedi denince ev kedisi, sokak kedisi akla geliyor olabilir ancak bunlar "kedi familyası"nın yalnızca tek bir ferdi. aslan, kaplan, puma, jaguar, leopar vs. çeşitli yırtıcılar da kedi oluyor.

sokakta gördüğünüz bir kedi, bir böcek ve ya farenin peşinde iken hareketlerine baktığınızda, belgesellerde gördüğünüz av sahneleri gözünüzde canlanıyordur.
Pis bir kedi görürseniz bilin ki susuz kalmıştır. Kediler, yeteri kadar su içmediklerinde tükürük bezleri iyi çalışmaz ve kendilerini temizleyemezler. Hemen su vermeyi deneyin.
Sinir bozan pislik yaratiklar. Ne kadar kedi ve seveni varsa amk.
bu aşkımızın sonu nasıl olacak bilemiyorum...

görsel
minnak kedi.

çok affedersin ters yüklemeyi nasıl başardın?
görsel
--spoiler--
Yuva ariyor. Ankara
Işkence gören kuzumun yaralari iyilesiyor. Derisi yuzulmeye calisilirken kurtarilmis bana geldi. Ic parazitini yaptirmislar. Yuzulen yerlerdeki etler curuyup döküldü. Enfeksiyon bitti. Günde iki kez pansuman yapiyorum. Cok uslu bir kız cocugu. Kum egitimi var. Iyilesince meleği olmak ister misiniz?
Iletişim: 05061016593
--spoiler--

Bunları okuduktan sonra gerçekten bir kez daha sorguluyorum. Bu tanrı veya allah niçin sabrediyor? Kedinin gözlerindeki korkuyu görseniz...
Bazılarını çoook tatlı bulduğum hayvanlardır. Hem severim, hem korkarım...
sevgili erkekler hatun tavlamak için bunu kullanmayın lütfen; anlıyoruz.
Bende de vardır adı ponçikti kaltak olarak değiştirdim az önce çünkü suratımı yardı resmen kedi medi demeden boğazlayasım var canım yanıyor ve iz kalacak kaltak kedi. .
görsel

Ruhları sapıktır. Bir mantelitedir.
(bkz: nankör)
görsel
yaklaşık iki sene önce benimde bir tane vardı. küçücük yavruyken karlı bir gecede sokakta bulup üşümesine kıyamayıp eve almıştım.
Bir anlık sakin görüldüğü için dikkatle yaklaşıp pis pis denir. Göz göze gelince kaçmaya hazırlanır o anlık sinirle ayak hızla yere vurulup tükürülerek pissst denir.
Dünyanın en uyanık en sevimli hayvanları,bazen diyorum bir kedi alıp sallanan sandalyede sevip mrr mrr sesiyle uyuyim diye,sonra yanlız başıma kedinin evde yanlız kalacağı geliyor ben olmayınca,girmiyim günahına garibin diyorum instagramda kedi fotoları falan paylaşıyorum anca.
görsel
Anlatılamayan, yalnızca yaşanabilen bir hayvan. Hele ki bir de sokaklardan, barınaklardan en umutsuz olduğu bir anda o kediye umut olup evinizi açtıysanız tadından yenmez. (bkz: miyav)
Sevmedigi seyleri gommeye calisan hayvacik, iyi hos temizsin ama ortada kum falan yok be canim neyle gomeceksin mandalina kabugunu.
Yeri geldiginde insanin burnunda buram buram tutendir. Annemin ne yasadigini anladim 3 gunde. Sanki yiyebilecegi sey yokmus gibi 'acaba ne yedi' diye dusunurken yakaliyorum kendimi. Gece yatarken gelip opmesini bekliyorum ama gelmiyor. Gecenin 3unde uyandirip masaj yapip sevgi gostermesini bile ozledim! Acip acip fotograflarina bakar oldum. Sesini bile ozledim cocugumun...
Sokakta yakışıklı çocuk görünce kankamıza bakması için söylediğimiz kelime
-kanka kedi
-hani nerde... Oooo uzun boylu kedi
-baya kedi tipe bak allam töbe.
görsel
onlarcasına sahip olmak istediğim yaratık.