bugün

eskiden pek sevmezdim ama şimdi çok seviyorum, hele tombul olanlardan bir tanesini yakalarsam ısırırım.
Erkek cinsleri kısırlaştırıldıktan sonra sevgi pıtırcığına dönmektedir.
tasarım harikası yaratık. ilk günkü kadar coşkuluyum hala kendisine.
çoğu insanın aksine, düşüncesizce konuşmayan, terk edip gitmeyen, yalan söylemeyen, farklı düşündüğünüz için size iftira atmayan, hakaret etmeyen sakin, güzel hayvan.
şu an kucağımda patileriyle bana masaj yapan canlı.
sokaklarda gördüğümüz vakit bizi gülümseten, guzel gözleriyle etkileyen dort ayaklı hayvandır.
boyun eğmez anarşisttir.
özgür ve yalnızdır.
suç işler ve arkasına bakmadan çekip gider.
ukaladır. herkesle işi olmaz.
kedi candır, 9 canlıdır.
görsel
ufakken dünyanın en tatlı hayvanlarından biri olup, büyüdüğünde aşırı derecede itici, duyarsız, umursamaz olan, kendi kafasına göre davranan hayvan. sen hep küçük kal.
amcamın arada bende kalan kedisi pamuk sayesinde(ki cidden dombilidir ve tüylü) sevdiğim canlılar.

banyo yaptırırken ''şu suyun sıcaklığını artık bir ayarla kodum yerinde'' bakışları da efsanedir.
bazilari sokak kedisi olup fukara bir yasam gecirirken ev kedisi olanlar vakitlerini gobek buyuterek gecirirler. ancak bazilari var ki: aralarinda en cesur, en yetenekli, en hizli olanlari.. onlar (bkz: trafo kedisi) olur.
görsel
Olmak istegidim hayvandir.
instagramla beraber moda olmuştur. ilginç.
çoğu insanın aksine ciddiyeti de taşıyan ifadelere sahip olan canlıdır.
(bkz: aşk)
"Lütfen" der gibi bakan dünya tatlısı canlı. Rabbim öyle güzel yaratmış ki öyle tatlı öyle sevimli yaratmış ki. Anlatılmaz yaşanır.
Bebek sesi çıkararak birbirine kur ya da atar yapan canlılar.
satanistkeseni makbuldür.
bir golden değildir o pisicikler.
goldenlar daha tatlidirlar gadalarini aldığım.**
BU HAYVANı SEVMiYORUM DiYENler RUHsuzdur. net.
Nankör mankör, şu an ayak ucumda minik bedeninin sıcaklığını hissederken huzur veren canlı.
nankör mankör değillerdir. buna katılmıyorum. hayatımın yarısından fazlası bunlarla geçti benim. aslında vefalıdırlar ancak bazısı son derece de bencil, egoist ve vakurdur. gücenme, kıskanma ve bazen trip atma özellikleri de vardır. ama hepsi de aynı değil. hepsinin huyu, kişiliği farklı. sınırlarını fazla zorlamayacaksın. resmen adam yerine konulmak istiyor keratalar.*
Kapımda 6-7 tane var hepsi martın etkisiyle uzun uzun miyavlıyıp birbine atlıyor. Allahım bir an önce geçsin şu mart ya.

bir alttakine edit: kedileri bi görsen hayvan gibi aşk yaşıyorlar. kedi olasın gelir valla.

ayrıca Mart şubat farketmez onlara.
Arabamin bagajinda kutu kutu mama tasiyip, bir tanesini bile ziyan etmemek adina oto yikama da bagaji supurmeyin sokak kedilerinin mamalari onlar diye uyardigim beslemeyi cok sevdigim hayvanlardir.