bugün

über sevimli yaratık. bahcemdekilerden birini paklayip evime alacağım koydum kafama.
kaka yapma durumları olmasaydı evde 20-30 tane besleyebileceğim hayvan olurdu.

can dostudur. *
trafolara girip elektrik kesintilerine neden olur. hem de tam seçim günü sandıklar sayılırken. yersen...
pensilvanya ile işbirliği içerisinde olan hayvan türü.
http://ig.sozcu.com.tr/wp...t/uploads/2014/04/E31.jpg
trafo da ne ki, her yere girebilir.

http://www.hurriyetaile.c...gn=hurriyetbanaozel-link7
evlerde beslenen zaman zamanda trafolara giren evcil bir hayvandır.
martin son günü seçim yoğunluğu yüzünden, eşiyle fırsatını trafo da değerlendiren hayvan.
Mart ayında tüm arkadaşları damda koşuşurken beş on tanesi trafolara merak sarmış, bak sen allahın işine.
Cok şerefsiz hayvan. Ne isin var senin trafoda?
evcil olarak yetişmeyen her kedi evcil olanları kıskanmakdır ve en sonunda (özellikle seçim günü) bizim neden evimiZ yok biz neden evcil değiliz diyerekten trafolara dadanırlar.
Karnımız acıkınca yiyebilirmişiz. Öyleymiş. Öyle diyorlar. (bkz: grup vitamin)**
habitatı trafo olan hayvan.
habitatı trafo olan asi zeki seçim düşmanı tüylü hayvan.
görsel
Asaletin ta kendisi.

Allah'a inanmak için binlerce sebepten sadece biridir benim için. Kediler olmasa hayatımın büyük bir bölümü boşluk olurdu herhalde.

En sevimli hallerinden biri ise kendilerini temizlerken bale yapmalarıdır. o ayak nasıl kalkıyor oğlum tepelere...
Sirinligi digerlerinin yaninda cabasıdır. Sizinle oynar, sizinle uyur, sizinle yemek yer, en guzeli de siz aglarken yaniniza yatip gozlerini yuzunuzden dakikalarca ayirmaz, patisini elinizin ustune koyar. O an onu insanlardan daha cok sevdiginizi fark edebilirsiniz.
güzel hayvanlar ama torpilliler.

nedn başka hayvanları da bu kadar sevmiyorsunuz lan? nedir yani sebebi.
(bkz: adnan oktar)
geçen gun disarda direne direne etraftan korudugum orumcegi gelip çitir çitir yiyip giden canlidir.

igrençsin biskuvi. *
kuyrugunu cekince tırmalamakla kalmayip uçan tekme atiyorlar.
en sevdigim hayvanlardir. her kedi bana sevimli gelir nankoru tipsizi yavrusu yaslisi nedensiz sekilde seviyorum bu hayvanlari her gordugumde garip sevgi cigliklari atmam olsun ustumde yatmalari mır mır dolanmalari beni benden alan hayvanlardir.
Sevilmek için yaratılmışlar düşüncesini akla getiren mıncıkla ısır sev canlılardır. Burunları patileri öpülesidir. Her birinin farklı bir karakteri vardır. En evcil hisli afacan olanları sarmanlardır. Bir tanelerdir.
kedigiller ailesinin bir üyesidir. evde beslenmekle birlikte sokaklara uyum sağlamış bir hayvandır.
içten pazarlıklı vasat hayvan. sadece yavru olanları sevimli.