Ankara'da yavru kedi arıyorum.
sahiplendirmek isteyen olursa mesaj bekliyorum.
görsel
görsel
Hiç haberim yokmuş gibi çek pampa.
sanat eseri gibi yaratık. hayran kitlesinin bu kadar geniş olma sebebi de her hareketinin estetik içeriyor olması bence. mesela hayvan kapıdan dışarı çıkmıyor, zarif bir s harfi çizerek dışarı akıyor. kucağınızdan kalkmıyor, zıplayıp yay çizerek gidiyor. kendini temizlerken bile balerinlere taş çıkaran hareketler yapıyor. ve bunu görebileceğiniz en tombik olanları yapıyor. otur gösteri izler gibi izle hayvanı bütün gün.
görsel
görsel
görsel
https://twitter.com/ohana...tatus/1262486486882168832
görsel

görsel

görsel
çok sevdiğim bi arkadaşım bu sabah kartonla kapıma bırakıp bi sürpriz yapmış. inanılmaz mutluyum. isim önerilerine açığım. *
görsel
görsel
görsel
suyu sevmezler *

https://www.youtube.com/watch?v=lZnxPgPONvk
görsel
Ne var la ne var yine uplanmış başlığım.
Abi Yeni peynirim geldi, şahane!

görsel
yalnız yaşayan kişiler için en güzel ev arkadaşıdır.
kemiş. komikli.
Kedilerin kulaklarında kulak kepçesine yön veren 20 kadar kas vardır ve bunlar koordineli çalışarak kulağın sesleri daha iyi algılamasını sağlar.

- yararlı bilgiler serisi
görsel
özgür ruhlu ve ağırlıkla kendi menfaatini düşünen bir hayvan olduğu için ben biz insanlara daha çok benzetiyorum, gerçek bir ev arkadaşı olarak görüyorum. eğer eviniz bahçeli değilse kesinlikle köpek yerine tercih edilmesi gereken bir canlıdır kedi. günün sonunda köpeğe göre sizin komutlarınızı ve vereceğiniz eğitimi pek takmasa da alışkanlıklarını değiştirebilirsiniz. size şaka yapmıyorum, bizim safkan siyam kedimiz vardı ve evde kimse yokken patisiyle ev telefonumuzu iktirme suretiyle gelen aramalara cevap veriyordu ve karşı tarafa miyavlıyordu, efendim evde şuan yoklar döndüklerinde ben söylerim gibisinden.
patilerinin altındaki bir tutam tüy beni delirtiyor.
görsel

şaşkın bir hayvan.
kızlar tarafından şişirilmiş balon hayvandır. lakin sevimli olduğu bir gerçektir.
O kolu çekip patilerini ısırmak geliyor insanın içinden ama işte kıyamıyorum. Gerçi kıyıp bunları yapsam o da bana kıyar. Hatta baya kıyar. Psikopat.
görsel
görsel
görsel
2 gun önce sahiplendim
bugun veterinere goturdum
baya masrafı cikartti bana ama ayni evladım gibi oldu

ben artik bir anayım ana diye evde geziniyorum eved.
Dışarı salındığında size teşekkür babında kertenkele getirebiliyor.

Hınınızikiyim kanım çekildi!