bugün

görsel
hepsi manyak bunların.
Bu hayvanları evlerde beslemek istiyorsanız parkur gibi ya da atlamalı sıçramalı basamaklar yapılması lazım. Kedi de olsa onun dedesi aslanlardan geliyor. Atik hayvanlar tekdüze takılırsa bunalıma girerler.
en candan dost.
kızların sevmeyi abarttığı sevimli mi sevimli ama bir o kadar da overrated bir hayvandır.
besleyenlerin çoğunun psikolojisinden anlamadığı için kötülük yaptığı hayvan.
görsel
görsel

görsel

görsel

görsel
görsel
görsel
uc kiz bebem var. Bir tanesi engelli, onun bana yasattigi sevgiyi tarif etmem mumkun degil.

4 ay onlardan uzak, herhangi bir kediden uzak yasadim. Ne zormus.

#satinalmasahiplen
#engellicanlaraoncelik
Bunu yapan, paylaşan ve bundan zevk alanların yaptıkları en hafif tabirle şerefsizliktir. Şikayet ettim bakalım bu da korunan trollerden mi göreceğiz.
Wollaha sataram köyü ha!

görsel
itici bir hayvan.
tuvaletten su içecek kadar rezil kepaze iğrenç yaratık türü.
Sanki bu kedinin eline kaçak sigara çay versen ayak ayak üstüne atarak kahvenin açık hava bölgesinde gelen geçene bakıp helağ bah bah bah sen ne konişiyorsen degisik diyecek gibime geliyor.*
sosyal mecralarda paylaşıp sempatik hayvansever rolmodeli olma itemi :(
Besle büyüt danayı tanımasın anayı!!!
Elimde büyüyen kedi şimdi bebişlerini sevdirmiyor, sevmeye kalkınca çıkarıyor pençelerini.

görsel
Hala çuvalın içinde bakıyor kedoş yavrularına.

Biliyorum yerler leş gibi ama o boyaları malesef çıkaramıyorum ustalar sağolsun.
Kedigillerden, memeli, köpek dişleri iyi gelişmiş, çevik ve kuvvetli, evcil, küçük hayvan, pisik (Felis domesticus).
Yerimmmm.
görsel
Çok tatlı hayvanlardır.
görsel
görsel
her zaman " hayret etmiş " gibi halleri vardır.

görsel
insan çok fazla alışabiliyor bu canlıya. 3,5 senedir benimle olan kedimin1.5 aydır kayıp olmasıyla bunu anladım. rüyalarıma kadar giriyor namussuz.. inşallah ölmemiştir.