bugün

görsel
görsel

Fasulye sevenler ? ;)).
görsel
görsel
Kedigiller familyasının değerli bir üyesidir!
görsel

Şöyle six packlere sahip hayvanlardır.
görsel
görsel

Oyşşş ❤
görsel
Hayatta ki duruşum.
allah resulü'nün bir hadisi var "kedi ev halkındandır" diye.

baktığınız zaman kediler hakikaten bu şekilde yaşıyorlar. iş bulsa işe gidip gelecek, o derece birey yani.
Evde bıraktığım özlediğim evladım. Yarın kavuşuruz inş.
görsel
Evin neşesidir.
görsel
görsel

Asil ponçikler ❤
görsel
görsel
Mekanın sahibidir.
ben gerçekten kedilerden çok korkuyorum ve ürküyorum.
görsel
iki sene sonra sahipleneceğim tatlı şey.

Eğer safkan sahiplendirme yapmazlarsa mecbur kalıp parayla almak zorunda olacağım.
Ama ben asla sokağa bırakmam, bırakamam bir hayvanı o yüzden yerini yurdunu hazır etmeden, maddi külfeti kaldıracak kuvvete gelmeden hayvan sahiplenemem.

Parayla satın Alicam deyince hemen eksilemişler. Bakın kimse kimseye bir bardak suyu bile bedavaya vermiyor bu devirde.

Hayvana uygun koşulları sağlayıp iyi bakarsam , parayla almamın hiçbir zararı olmaz diye düşünüyorum.

Çünkü safkan ırkı bedavaya zannetmiyorum veren olurmu.
hayvan para ile alınıp satılacak bir meta değildir.

Safkan mafkan diye tutturmayın. Bu sektöre destek olmayın. Gidin bakın barınaklar bile cins hayvan dolu. illa yavru kedi olmayıversin. En azından bir can kurtarmış olursunuz.

Bizim optimumun otoparkında bile british geziyor. Yazık günah.
görsel
görsel
görsel
görsel

beyim kedi evinde istirahat ederken.
çok acayip bir özgüvene sahip hayvan.

hani insanlar arasında belirgin farklar vardır ya, kimisi çekingen olur kimisi atik.

bir sokak köpeklerine bakıyorum mesela bir de sokak kedilerine. kedilerdeki ekâbirliğin, havanın onda biri yok köpeklerde. garibanlar kendi kendilerine "aman ağzımızın tadı kaçmasın" diye dolanıyorlar.

kediler ise istedikleri yerde istediklerini yapabilmeye o kadar alışmış ki çevresindeki canlıların kendilerine nasıl tepki vereceğini umursamıyor bile.

şekil 1.a.

görsel

eleman avm'nin girişindeki döner kapının dibine uzanmış, bir yandan batan güneşin tadını çıkarıyor, bir yandan da dükkanı iyi yere açmanın avantajıyla avm'ye giren / çıkan kim varsa kendini sevdiriyor.

belki de bu rahatlıkları yüzünden seviyorum bu hayvanları, bilmiyorum.
görsel
''kırılmasın diye üzerine titrerdim
o hep üşüyorum sanırdı.''