Araba kullanirken dikkat edin bu yavrulara kiymayin her yerden çikarlar bu kediler.
görsel
Bunu paylaştığım için arkadaşım beni öldürecek ama şunun coolluğuna bakın bir ya. Bu devirde kedi olmak vardı da işte...
(bkz: Volkswagen Caddy) ee arabacı adamın aklına bu gelir .
görsel

görsel
yangından kurtarılan kediler. yüzlerindeki korku, bakışlarındaki masumiyet, minnetarlık. çok güzelsiniz, çok.
Hayatı çözmüş hayvanlardır.
görsel
Evlât kokar can kokar onlar, minnoş yavrularım benim. Korkanlar ayrı ama sevmeyenleri anlayamıyorum. Ismi "kedi" olan bir varlık nasıl sevimsiz olabilir ki.
görsel
Geçen sabahlardan birinde, yine beni tipiyle, yatışıyla güldürmüş güzel bir doğa parçası.

Edit: onu siz eksileyin diye doğurmadım demiştim. Eksilemeyin yavrumu.
umutsuz ev hanımlarının ve mor saçlı dişi telli sürrealist hanımların oyuncağı olmuş evcil olmayan hayvandır.
Yastigimin yaninda yatiyor bi tanem.
Her şeydir ama her şey.
(bkz: hüzün)
asla buyundurluğa girmeyen yeryüzü sakinleri. hep kafasının dikine, iyi ama nereye kadar be gülüm. sonuç da sahibinim.
görsel
Deli gibi hamur işi seviyor geçen gün poğaça kaçırdı misafirin önünde hemde masadan bugünde ağzında bir bütün kek ile kaçmaya çalışırken yakaladım.
Bir gün severken elimde kalacakta dur bakalım.
görsel
https://youtu.be/sHA3CgsFbNY
https://twitter.com/eniyi...tatus/1114129368480145410
"Kıllı" olmalarına rağmen "tüylü" dediğimiz, aşırı tatlı bıyıkları olan, kedigiller familyasının en küçük üyesi.
görsel
görsel
Güneşin tadını çıkaran minnoş.
görsel
Dünyanın bana göre en sevecen canlıları.
Çok şirin olmasına rağmen korktuğum tek canlıdır *
görsel
Bu ilk doğan. Ardından 3 tane daha geldi. Sağlıkla büyüsün bebekler.
1. instagramda kedi fotoğrafi laykla

2. kedi bakan arkadaşlarını kıskan

3. her yerde ev dekorasyonuna, zevkine, vicdanina vs uygun kedi ara

4. kediyi bul ve eve götür

5. bir süre çok sev, bol fotoğraf paylaş

6. maddi manevi zorluğundan şikayet et

7. şikayetleri abart

8. kediyi sokağa sal

tebrikler,
döngüyü tamamladınız.
görsel

Resmî kurumlar için vesikalık poz.