bugün

Yine kedi başlığını uplamışlar. Ulan bir kere de köpeği uplayın. Şu hayvanın bu kadar sevilmesini kabullenemiyorum, o kadar boş bir hayvan ki.
Değişik değişik huyları olan canlılardır bunlar.

Kitap okursun gelir kirabın aradan kafasını sokar, oyun oynarsın gelin kabloyu kemirir hayvan her daim ilgi arayışı içinde. Seversin sevdiğinden de sıkılır.
Stress topu tuy yumagidir.

görsel
görsel
Mutluluk kaynağîdır çok şey öğretirler insana gidişleri çok acıtır.
Kıyamete kadar her gün sol frame de gözükecek yegane hayvan.

T: tavşangil
sevdiğim/tiksinmediğim tek hayvan.
üstünüze uzanıp yaralarsa sırf rahatsız etmemek için bütün gün uyumayı göze almalısınız.
frekanslarına girmeyin fazla.
Manyak lan bunların hepsi ama olsun ağızlarını burunlarını patilerini yirim.
Keşke hepsi benim olsa.
görsel
şöyle bisi

görsel
görsel

şu an kalıcı bir yuva aradığım canlı.

eşek sıpası kirli de bişey. ağzımıza giriyor ya.
sekerleme yapiyoruz.
(img:#1694859)
Tasma takılmaması gereken sevimli şeyler.
görsel
görsel
Sağda solda hayvan katledenlere eziyet edenlere inat biz hayvanları sevmeye devam edeceğiz.
Özgürlüklerine düşkün, kendilerini yaşadığı evin sahibi sanan, karakter olarak insanlara çok benzedikleri için herkesin kolay kolay bakamacağı sempatik canlılar.
Iyi ki varlar, özellikle bir tanesiyle ara sıra konuşup dertleştiğim doğrudur:)
görsel
görsel
Eve gelen kolilerin son kontrollerini tamamlayan, guvenlik tedbirlerini hic elden birakmayan ulvi yaratik. Onun sayesinde geceleri rahat yatiyoruz.
bir kedim bile yok amk neden yaşıyorum bilmiyorum.
görsel
beslediğiniz için kendini tanrı sanabilen bir varlık, köpekte tam tersi. her neyse güzel bir canlı.
Mısır uygarlığından sonra en popüler günlerini yaşayan hayvan türü. Sosyal medyada beğeni alma, kız düşürme, muhabbet açma itemi. fotoğraf çekildikten sonra “ siktir git dolaş “ diye ezilip kalkıldığını düşündüğüm tüylümsü yaratık.
zamanın behlinde evde beslediğimiz hayvanat. yeşil fasülyeyi çok severdi hiç yarım bırakmaz yerdi. geceleri sağa sola koşuşturup hiç çıkarmadığı sesler çıkarır kulaklarını şekilden şekle sokardı. bazen de hiçbir sebep yokken sinirlenir kamburlaşırdı.
bir kaç gündür sözlük yüzünden nefret ettiğim tüylü et parçası.