bugün

1958 tane kedi, 1 tane köpek etmez. Eksileyebilirsiniz.
1,5 yaşındaki dişi(kısır) kedimin yanına 2 aylık yavru bir kırma av köpeği sahiplendim, yaklaşık bir haftadır dayak yiyor yavrucak, alıştırmaya yönelik tecrübesi olanlar msj butonuna çökebilir mi?
Çocuk gibi istediği yemeği yiyemeyince saldırıyor etrafa.
Ve birde garip bir huy bulmuş evdeki akvaryuma ayaklarını sokup sokup çıkarıyor oğlumun içi yanıyor galiba.
Çatılardan düşmekte kediler kediler kediler... Güzel bir hayvanın adı geçen güzel bir Kaan şarkısı.
görsel
görsel
Kedisi olanlar benim için öpsünler onları bikerecik.
Tanım:bir dilek.
(img:#1685428)
Dünya üzerindeki en çevik ve güzel yırtıcı, küçüğü ayrı büyüğü ayrı güzel şimdi şöyle kocaman bi Bengal kaplanım veya leoparım olsaydı.... yerim sizi pisicikler.
teke tek kavgaya çağırıp bütün mahalleyi toplayıp gelen kedi şeysi *
görsel
hayraninim jaggu.
(img:#1686281)
Masallah böyle pamuk şeker gibi bi sey.

Adın ne senin? Bort mu? Ay kedi gibi bi sey.
Lan paylaştığı kedi efekti olsa gam yemicem. Kedi diye köpek koymuş yüzüne.
2912 tanesi 1 tane Köpek etmez.
görsel

Böylesini gördüğünde yemeli.
Allah rızası için şu hayvanı bu kadar abartmayın. Tamam güzel hayvan da yeter vallaha yeter. Bir insan nasıl olurda şu hayvanı köpekten daha tatlı bulabilir aklım almıyor.
saskinligina asik oldugumdur.
(img:#1686887)
(bkz: cat runs the internet)
hırıltısının yaptığı frekansların kalp damar hastalığı riskini %30 azalttığı söyleniyor. ayrıca kedi sahiplerinde kolon kanseri riski %40 daha düşüktür. yine de aşıları eksiksiz yapılsa bile hamile kadınların kedilerle teması sonucu doğacak çocuklarında mikro ya da makrosefali görülebilinir.
görsel
Şaşkın * .
Dün bir tanesi mıntıkasına köpeği sokmadı ya hayran kaldım.

Sonuçta aslan var içinde...
görsel
Birçok insan için "hayvanları seviyorum" derken kastedilen tek hayvan.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar