bugün

Ömrümü adayabileceğim yegane hayvan türü. Buna yırtıcılarda dahil.
Dişi kediler sağ patilerini daha çok kullanırken erkek kediler genellikle solaktır.
beni mutlu eden tek canlı. ne bi kavgası var ne bi dırdırı. arada ısırıyor ama hak ediyorum, hem ben de ısırıyorum zaten onu.
Dünya’da 40 farklı türde 500 milyondan fazla evcil kedi bulunmaktadır.
görsel

Bence dünyanın en ilginç canlıları.
4 patiye sahip,tüy yumağı olan,dürtmediğin sürece uysal olan bir hayvan türüdür. Ben uzaktan sevmeyi tercih ederim korktuğum doğrudur.
Yerel ve genel seçimlerde görev başına giden hükümet dostu hayvan.
Eski Mısırlılar kedileri öldüğünde kaşlarını kökünden kazıyarak yas tutuyorlardı.
yeryüzünün en masum hayvanlarından ilkidir. yaşanmaz kendileri olmadan. ne kitapsız ne kedisiz.
Onlarca yaran capsine denk geldim ama bu en iyilerde ilk 3'e girer.

görsel
insandan daha mükemmel tek taratık.
uyuyuşuna ölürüm senin.
görsel
özledim sarı kafalı kedimi.
bıdık idi ismi.
kedi başka bir şey ya.

bir hayvandır.
görsel
Pisi.
yavruyken epey sırnaşık oyuncu şeker oluyorlar. 1 yaşını geçtimi uyuz koca karılara dönüyorlar.
- EVDE Sahiplenilecek en temiz hayvandır, gider çişini efendi uslu kumuna yapar üstünü örter, sürekli ağızında ki temizlik sıvısına benzer tükürükleriyle kendilerini yalayarak temizler.

- siz uyurken gelir koynunuzda uyur huzur dolarsınız.

- ne istediğini açık açık belli eder saçma sapan hareketler yapmaz.

- cinsi ve ırkına göre yaramazlık dereceleri farklılık gösterir sokakta ölmekten kurtardığım tekirim çok enerji dolu sağa sola zıplarken özel olarak seçip sahiplendiğim british longhair cinsi kedim tam bir asilzade etliye sütlüye karışmaz eve huzur saçar.
Tatlılık abidesi şeyler abisi onu ekmeğin arasına koyup yesin.

görsel
Dünyanın en güzel en harika canlısı. Evde dolaşması arada bir trip atması... dünyalara değişmem. O kadar net!
Resullullah buyurdu ki;

Kedileri sevmek imandandir.
görsel
boynunun altından sevdiğiniz takdirde kendinden geçen güzeller güzeli canlı.
görsel
Benim oglan.
artık beslemeyene kız verilmeyen evcil hayvan.
işte bu yüzden bekarım.
En sevdiğim türü leopar olan hayvan.

Keşke bir tanesini besleyebilme imkanım olsa.
Kedi sevenler haricinde, artık çoğu sosyal medya kullanıcılarının duvarlarında yazar kediseksüellikleri, bunlara kısaca özenti diyorum, bi anda artışa geçti bu kedi severlikleri yahu.
güncel Önemli Başlıklar