bugün

3. biranın sonunda başlar, 4'te tam olursun, 5 keyfidir ama 6 ve sonrası ertesi sabahı zehir eder açık ve net.
ikı exra ile iş biter.
Dün akşam bu storiyi atmışım.
Umarım uyarılarıma rağmen beni arayıp faydalanmamışsınızdır. Kötü insanlar.
görsel
2 birada sarhoş olanlara çok imrendim. youtubede 1 saatlik video izlerken bir bakmışım 2 devrilmiş. kaç birada sarhoş olurum bilemiyorum son yıllarda limit testing yapmadım hiç.
“Onunla bira’rada olduğumuz bir hayal bile yeter” şakası yapılmamış. Sözlüğün bu kadar gerilemesi üzdü beni.
iki bira bana da yetiyor hatta artıyor.
lan bu 2-3 diyenler ne kadar şanslı ekonomik sarhoş adamlar...biz de 1 kasa içersek anca çarpıyor.
Ruh durumuna göre değişir,bazen bir bazen 10 bira ile.
2 sarı 1 kırmızı, duruma göre farklı kombinasyonlar şeklinde içiyorum. Kafası yavaş gelsin isterseniz sarı kırmızı sarı yapabilirsiniz hehe...
on. aksini iddia eden gaydir.
Bünyeye göre değişen durum.

iki şişe birayla bile uçuşa geçenler var.
iki bira.

mis gibi helva gibi oluyorum vallahi. sonra uyku.
Ben 2 sen yıkılıp 3 te sürünüyorum. Canım bünyem.
kızın biriyle tanıştım evde bira içecez film seyredeceğiz. dedim kız 2 tane içer en fazla ekonomik olarakta sarsmaz beni.

abi kız lıkır lıkır sünger gibi içiyor, tık yok. her pıst diye açışında benim kalbim cız ediyor. arka arkaya yapıştırıyor falan. sonra hafif çakır oldu ben gideceğim demesin mi? gün mutlu sonlada bitmedi. büfedeki viskiler, rakıları görmedi.

sabah mesaj atmış kız keyifli vakit geçirdim, sık sık buluşuruz artık diye hemen engelledim.
Sizi bilmem ama ben üç birayla beyaz ışığı görecek kadar oluyorum. Bu nasıl bir bünye anlamadım ki..
Birayla sarhoş olunmaz, olmaya çalışan ağır alkoliktir.
2 kırmızı tuborg, 4 efes , 8 fıçı bira. kırmızı tuborg genel olarak tercihimdir
aga bunu gurur meselesi yapan insanlar var.
inanılır gibi değil.
tut ki 20 bira içtin sarhoş olmadın.
e sarhoş olmuyacaksan niye içiyorsun. keyifse çay da keyif verir.
Ekonomi iyi iken 3-4 bira ile sarhoş olunabilirdi ancak şu an için 1 bira dahi kafidir diye düşünüyorum sarhoş olmak için.
O kadar içmiyorum ki, bayram ziyaretlerini üst üste yaparsam ve her yerde kolonya dağıtılırsa, ondan bile çakırkeyif olurum, sanırım.

Özet geç: içmeyeni bir bira çakırkeyif yapar. Bu utanılacak bir şey de değil.
Dört bira kesmiyor artık. Hafif çakır olsam yeter. Gözüm fazlasında yok. Bu da 300 lira demek amk.
Maksat sarhoş olmaksa tekila shot en iyisi. Hem şişkinlik falan da yapmaz. 10 12 adet 50lik birada bulacağın kafayı, 6 7 tekila shotla yakalarsın..
Gelişir o. Annem beni almanya'da ziyarete geldiğinde çok güzel bi yere gitmiştik, açık hava birahane vardı, herkes bira içiyordu, özendi bi bira da ben içiim dedi. Ben iki mi üç mü içtim o bi taneyi içene kadar. Bira çiş seviyesine geldi, "buz gibi bira" dan eser kalmadı, onun birasının sonunu ben içtim kalktık trende yarım saat eve giderken koltukta sızdı !!...

Ben bi 6 7 yarım rahat içerim bira iyiyse.
Ben hiç sarhoş olmayı beceremedim.
2 birayla sarhoş olurum ben...