bugün

Bunu arda güler ile kıyaslayan Galatasaraylılar varmış bir ara.
geçen sene arda güler'in maçta yanından geçerek kariyerinin nirvanasını yapan futbolcu.

kalbiyle aklı çelişengillerdendir.
Bu çocuğun Galatasaraya karşı kasıtlı olarak kötü oynadığını iddia eden varsa net salaktır. Bu çocuğun kapasitesi bu kadar. Birazcık umut vadetse zaten ankaragücüne kiralanmaz bugün en kötü ihtimalle Galatasaray yedek kulübesinde otururdu ama bırakın galatasarayı ikinci ligde bile oynayabilecek yeteneği yok.
tahminimce algıcıların hedefindeki sol bek. onluk bir şey de yok. çocuğu rahat bırakın.
2 gol yedirip üstüne penaltı yaptırıp görevini tamamlayarak oyundan alındı. Ailenizden çıkar umarım.
ikinci lig seviyesinde bile olmayan topçu.

bu akşam yine yedirdi golü.
Yukarıdaki Baktı bu aksam okan ın kendisini oyundan alacağı yok direkt devreye kendisi girdi sakatlandı herif resmen.
yav he he. o zaman söven 5 entry bulup getiriyim dengelensin. (bkz: swh) vallahi siz eğitilmezsiniz. bak ayrıca bu entrylerin hiçbirinde senden başka kimse demez dediğim "türkiyenin en iyisi" benzetmesi yok, kıvırmaya çalışıyorsun ama olmuyor. o yüzden oyuncu eleştirinizde objektif olun bana kalırsa.
(bkz: #40873916) geseli hem de
(bkz: #40877551)
(bkz: #41006495)
(bkz: #40875144)

Bak bakalım sadık'la ilgili zamanında neler yazılmış? Hani ben hariç kimse demezdi ya, bakalım demişler mi dememişler mi. Daha bir sürü böyle entry var ama vaktim yok.
--spoiler--

"şu anda" demişim. o zamanlar gayet iyiydi. kaldı ki insan yanılabilir. millet crespo ilk geldiğinde neler diyordu, sonra hepsi tvde özür diledi. ben de yapıldığımı söyledim zaten.

ama sen? yanıldım demek bu kadar zor mu? neden hemen ofansa geçiyorsun? komik oluyorsun çırpındıkça batmak bu hahaha. ben de angelino çöpü için yanıldım de bitsin gitsin.

--spoiler--

yoo. o anda da değildi. her daim kazmaydı o adam. sırf fenerde oynaması senin için iyi futbolcu olmasının kriteri çünkü. fenerliler bile söverken sen yazdın bunu kıvırma şimdi. şimdi insan yanılabilir diyip işin içinden çıkmak kolay.

bak ben ne yazmışım? "atom karınca". ne demek bu? adam70 dk durmadan koşmuş. o entryde şöyle iyi boyle iyi, ligin iyisi vs yazıyor mu? hayır. ben sözümün ardındayım halen.

eğer komik bir durum varsa bu angelino ya atom karınca demek değil sadık çiftpınar a türkiyenin en iyi stoperi denmesidir. istediğine sorabilirsin bunu.
Hızlı ve becerikli bir çocuk, ama tecrübe eksikliği çok belliydi dün, gelecek vaadediyor bana kalırsa.
"şu anda" demişim. O zamanlar gayet iyiydi. Kaldı ki insan yanılabilir. Millet crespo ilk geldiğinde neler diyordu, sonra hepsi tvde özür diledi. Ben de yapıldığımı söyledim zaten.

Ama sen? Yanıldım demek bu kadar zor mu? Neden hemen ofansa geçiyorsun? Komik oluyorsun çırpındıkça batmak bu hahaha. Ben de angelino çöpü için yanıldım de bitsin gitsin.
Al kardeşim çıkartabiliyorsan bunu çıkart, entrin burada;

görsel
dünkü maçı dikkatle izlemiş biri olarak söylemem gerekirse maç sonunda kazımcan hakkında yapılan negatif yorumlara katılmıyorum. galatasaray'ın ilk yarıdaki total futbol ve karşı pres anlayışını mükemmel uygulamasında Kazımcan'ın önemli katkıları oldu.

Rakibin Bayern Müchen olmasından dolayı maç 1-1 iken bir taktik değişime gidilmeliydi. nihayetinde futbol 90 dakika ve dünya üzerinde 90 dakika pres yapabilecek bir takım yok.

Bu noktada Okan Buruk'u eleştirebilirim.
Çıkarma çabaları ahahaha.
valla angelino ile ilgili benle aynı fikirde olacak onlarca adam var taraflı tarafsız. bu adam bundesliga da üst düzey top oynamış biri şu an formsuz olması bu gerçeği bertaraff etmez.

ama sadık çiftpınar a ligin en iyi stoperi yakıştırmasını kendi babası bile yapmaz o yüzden boş kovalama sevgili aslolan dostum.
görsel

Hahahahaha.
--spoiler--

çöp. entry burada.

--spoiler--

olum sen sadık çiftpınar gibi kainat kazması adama "ligin en iyi stoperi" demiş bir insansın şu cocuga tapman lazım normal sartlarda bu mantalite ile.
Çöp. Entry burada.
türk futbolcularına neden mesafeli olunması gerektiğinin örneğidir.
?

görsel
arda güler karşısında şu ana kadar hatasız oynamıştır. bir şutu da direği sıyırıp dışarı gitti.
ilk yarıda arda gülerin kabusu oldu amk hahahahahah.
Bu çocuktan kesinlikle olmaz sos veriyor. Ankaragücünün bütün atakları onun kanadından akıyor. Bu maçta puan kaybedersek bir daha forma yüzü göremez.
Şu çocuk kaç dakika top oynayabilir böyle bir maçta dedim ki, hoca oyundan yeni çıkardı.

Daha genç, bu kadar oynaması tecrübe katmaz, özgüven problemi yaratır.
Eziyorlar çünkü adamı.

Oynat 40-50-60 dk çıkar.