bugün

bir pare pare değil.
ses getireceğine inandığım eskişehir secereli alternatif rock grubu.şiddetle tavsiye edilir.
kayıp

aştinin gelen yolcu katında unutulmuş bir valizin çaresizliği bendeki...

uzun ve henüz tükenmemiş bir seyehatin yorgunluğu üzerimde

ve içimde bir sürü kirli çamaşır.

biri alıp kayıp eşya bürosuna götürür belki...

unutulmuşluk değil asıl mesele,

bu terkedilmişlik canımı acıtır...

@serdarsl06 27/12/2011 05:25~
tarkan'ı sevmeye yol veriyor. sesi giderek derinleşiyor adamın.
* *
http://www.youtube.com/wa...mp;v=ZPvsIgCPWNg&NR=1
'kaybettiğin şey kaybolur gider, bitti bu kadar, o artık kayıp.' dedi bir arkadaşım biraz önce. ha kaybettiğim şey de cebimdeki son 150 TL nin 100 Tlsi. biraz önce yolda düşürdüm. o kadar sinirli ve üzgünüm ki bu konuda. arkadaş çok sinir bozucu bir durum. bu kadar mal mıyım ? diye sordurtan bir durum. lanet olsun boyle olaya.
bir 80 kalibre parçasıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=BMxOUXHyUBE&feature=relmfu
kafada saç bırakmayasıca karışık ortamdan eşya bulma oyunudur.

http://bit.ly/WGZWTi
80 kalibre parcasi.
athena parçası. ne zaman soğuk, basık havada evde tek başıma kalsam dinlediğim şarkı, süper gidiyor lan.
Athena'nın muhteşem şarkısı. Bazı bölümlerinde hüzünlendirirken nakarat kısmında coşturur. Yıllar geçse de hala aralıksız dinlenebilir.

--spoiler--
Orada biri var arkası dönük, sanki kor olmuş ateşe küskün. O senin gibi, senle ben gibi. Arayıp ağlayan o kayıp ruh gibi.
--spoiler--
tarkan'ın ya$adığı hayatı yazdığı parça. çok acı çekmi$ bu son ayrıldığı hatundan olsa gerek.
ortadan yok olan şeyler için kullanılan fiil.
tarkan ın en güzel yapımlarından biri. (bkz: kendine iyi bak ey sevgili)
kayıp: yok olmuş.
tarkanın en güzel eserlerinden biridir.şu sözleri beni çok etkiler:
Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle
Ayrı yollara yürüyoruz
Hayat bu...
Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara
Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca
Yaşamaksa bu!
Ayrı akşamlara yatıp
Ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra
Hataları aşk sanıp
Başka tenlerde avunuruz boşuna
Ve gizli gizli yaralanırız
Şunu bil ki daima
Ben, en güzel yeri hatırana saklarım
Talan olmuş gönül bahçemde
Saçlarımda tel tel hüzünlerle
Gözlerimde azalan güneşlerle
Ben hep seni beklerim bu şehirde
Bir gün dönersin diye

Kendine iyi bak ey sevgili!

Kendine iyi bak en sevgili!
kanal d de yeni sezon da başlayacak yeni dizi.
fragmanı olmuş dizidir. tabii ki bu dizinin fos çıkmayacağı anlamına gelmiyor. kaldı ki türk dizi piyasasında genellikle hep fos çıkar.*
http://www.youtube.com/watch?v=zqkSM52yKiY
kanal d nin bu akşam ön gösterim adı altında ilk bölümünün çeyreğini izlettiği dizidir.
Kanal D'nin yeni dizisidir. Cuma akşamları saat 20:00'de yayınlanmaktadır.

daha 7. dakikasında kanalı değişmeme neden olan olay, anne rolundeki kadinin cocuğunun once tutuklandığını daha sonra ağzı burnu kan içinde fotoğrafının cep telefonuna gönderilip kaçırıldığını anladığı zaman bile tek damla gözyaşı dökmemesidir.

hay senin cast direktörünün aaazına ...
ilk bölümü türk dizisi gibi değil kaliteli bir gerilim filmi gibi olmuştur. güzeldir ama bundan sonrası ne kadar ilginç olabilir diye düşünüyor insan. kızım nerede diye bir dizi vardı, tabi bu ondan kat kat daha kaliteli olmuş ama bu tip dizileri dizi değil de film yapsalar keşke.

aynı saatte star'da ve fox'ta fanları bol ergen dizileri var. atv'de de türban var huzur var hikayesi. geri kalan grubun bu diziyi tercih edeceği açık ama bu kaliteyi sürdürmeleri gerek.
güzel dizidir.
--spoiler--
sadece mete horozoğlu'nun gecenin bir vakti orman içlerine kadar takipe gitmesi saçma olmuş. sen takip ediyorsan karşıdan da biri takip edebilir ormanın içinde arkanı da kollayamayacağına göre. gerek yok. bide o parayı alıp yakan arkadaş ormandan nasıl çıkıp gidecek merak ediyorum. bunlar tabii diziyi izlememe sebebi değil henüz.
--spoiler--

aslı enver çok alımlı olmuş. bayıldık. diğer oyuncular da iyi.
konusu dizi değil de film olarak kurgulandığında daha yüksek başarı elde edebilecek olan yapım, en gerilimlisinden. işi pozitif taraftan değerlendirecek olursak en azından dizinin ömrü kısa olur da beş yüz sezon görüntü kirliliği yaratmaz ekranlarda.

oyuncu seçimleri yerinde, başarılı görünüyor.
Bol heyecanlı gibi görünen yeni dizi. Ayrıca tam bir kırk dakika dizisi bu. O kutuyu zirilyon saatte açınca heyecan değil bıkkınlık geliyo insana. Ayrıca evet, bence de işler güçler.
yalnizca bir sahnesine denk geldigim ve mete horozoglu‘nun sherlockvari tavirlarina ayar olup kapattigim dizi.
şişko çocuğun oyunculuğu tek kelimeyle kusursuzdur. ağzım açık izlemiş bulunmaktayım.
güncel Önemli Başlıklar