bugün

görsel

t: bir yazar.
"umarım bu sefer akıllanmıştır " dediğim yazar. aslında burda allaha kitaba sövmese sağa sola kendi resmini atmasa kimsenin onunla bir problemi olmaz da kendisi bunu fark edemedi gitti.
silik olur oranı 1.05 olan yazar.
görsel

şunları yazıp hala tutuklamamış olması mucize.
ulan kimseye bu şekilde küfür ve hakaret etmedim buna rağmen yazdıklarımdan dolayı şimdiye kadar 15 tane dava geçirdim.

bu sözlüğün sahipleri hakikaten çok cahil.
böyle psikolojik sorunları olan kişileri hala yazar yapıyorlar.
Engelledim geçtim uğraşamam ruh hastaları ile.
Peygamberli başlığa yazdığı şeyden utandığım yazar.
Ben dindar birisi değilim, müslüman da değilim. O sapıkça ve aptalca yazının din düşmanlığı ya da bir hastalıkla ilgili olmadığını, yalnız hayatını sözlükte "bana ne yazdılar acaba ehheeh" diye şenlendirmek için yazıldığını düşünüyorum.
Yazık lan kimin çocuğuysa şeklindeki sempatim en son donlu fotoğrafta bu kadar küçülmüştü. Yazık kafana.
Bir çok sözlükte bir çok kez yazar olmuş ve silinmiştir Allah peygamber dahil sövmediği kimse kalmamıştır akıl sağlığının pek yerinde olduğunu düşünüyorum.
her başlığa fotoğrafını atan yazar.
Bey mi? Bırak da ona biz karar verelim.
Çirkin olduğunu kabul etmeyen arkadaş. Çirkinsin lan işte, gün aşırı fotoğrafını atınca o tip düzelmiyor. Ben de çirkinim kabul ediyorum. Sen de et. Lütfen.
Kaliteli yazarlardan.
kendisinin nickaltına kaç entry girdim tanrı bilir.

humeyni gibi geri gelmiş şişko yazar.
Ettiği küfürler trollük deyip geçilecek türden değil. Vahşice öldürülen kişilerin katilleri gibi yazması akıl hastası olduğunu gösteriyor ama bu dayak yemesine engel değil. Eski komşumuz da böyleydi; kadın her pisliği yapıyordu sonra da raporum var diyordu. Bana sökmez tabii başımda vukuat olmasaydı taşınmadan meydan dayağı atacaktım ona kocasının da memlekete gelmesini umuyordum. Ona da sürprizim vardı * . Yani demem o ki bu insanları şımartmayın. raporu varsa var o zaman yatırıp siksin hepimizi amk.
Way adam gelmiş be ! Hg reis. Seni burada görmek güzel.
Sevemedim bu yazarı ve sanıyorum sıkıntı benden kaynaklı değil.

Özelden küfür yiyorum demişsin. Sana herseyi diyebilirim ama asla küfür etmem onun garantisini verebilirim. Ama seni sevmiyorum. Bil bunu.
https://youtu.be/8w9AieO2MOc
Biraz teknik öğren siker atarsin.
Ölmesi yaşamasından evladır.
Salağın teki. Konuşmaya değmez.
O kadar kufrettikten sonra ana avrat söverdim de sonra banlıyorlar demek de... güldürdün gece gece.
Koşarak uzaklaşmış.
Üzülmedim. Sakin kalmasını diliyorum.
Nazmiyeyi bir gece ansızın kaçırdı heralde ikiside yok neyse hayırlı bal ayıları dileyelim.
Reisim yine gitmiş. Olsun bekleriz dönüşünü.
Kayranın sanal alemde kimliği belli, sözlükte yapabileceği belli neden her seferinde yazar yapıp siliyorsunuz? Hiç mi sözlüğün yazar onaylamada kontrolü yok. Onu habire silmek de onun adına hoş değil.
dönüşü olmaz inş.
özletmiştir.