bugün

her nickini gördükçe kaybolan penisini arayan izlandalı gencin aklıma gelmesine sebep olan yazardır.

bir de hakkında nonoş falan diyorlar aman ben bunu kaldıramam nickindede pena falan var yoksa bu bir mesaj mı alooo help me tecavüze kalkıştı nickinden ima yolu ile.

aynen coni.
kaderin penası?
Ben bu şahsiyeti kadın zannediyordum erkekmiş. iyi yazar. Kaliteli entryleri var. Var olsun.

(bkz: prenses haydar abi çıkınca)
Kaybolmuş ve nick ini yaşıyormuş galiba, kendini öyle ifade ediyor.
(bkz: teoman ın müziği bırakması)
uludağ sözlüğün gülü.
Bayandan micra.
içinde sigara dahi içilmemiştir.
boyası orjinal ve değişen yoktur.

(bkz: fırsatçılık).
Pena bi beni takip et. Sana 5 harf iki rakamdan olusan bir soru soracagim.
En son cebimdeydi diyip ağızından çıkan plastik parçası.
Öldümü yoksa ölmedimi bilmiyorum ama üstteki arkadaş ölmeden mezara koymuş anlaşılan. Öyle bir özlemiş ki sanki adam bu dünyadan çekip gitmiş.
Radyocu abimiz. Azrailin regl gecesiyle yapıyor sanırım bu işi. iyi yazar iyi iyi.

Not:kusura bakma kardo davetine icabet edemedim...
Bu başlığı her zaman gördüğümde ' hahahaahah. Yine çaylaklık yemiş herhalde hahaahaha ' diye hemen girip entryleri okuyorum. Ama çaylaklık yemediğini görünce bir hayal kırıklığı olmuyor değil kanka. Hiç öyle bakma sen alıştırdın böyle.

Her neyse derdime sırdaş yoluma yoldaş olduğun için tekrardan teşekkürler.

Bir gün yüz yüze tanışmak dileğiyle.
Biraz hüzünlü gelmiş ama hoş gelmiş yine de.
Hastayım ya Sesim erkek gibi çıkıyor diyen yazar. Bugünlerde hep yalnızlığından şikayet ediyor. Üzüldüm. Tez zamanda mutlu entrylerine tekrar donmesini temenni ettiğim yazar. iyi insan.

Not:mezzo sopranosun işte beh...
severmiş gibi yaptığımız yazar.
kavga talebini görüp nick altını hareketlendirmek istediğim güzide yazardır.

görsel
Yıllardır şurada yazarım hala bunun cinsiyetini bilmiyorum.
azrailin regl gecesi ile birlikte bugün instela.fm de müthiş bir muhabbet döndüren yazar. keyif aldım sayın yazarlar. ne zaman olursa haber verin de dinleyelim sizleri. teşekkürler bugünkü muhabbet ve şarkılar için. Seni seviyorum sayın yazar.
Bu ikisi yakında evlenmezse ben de bir şey bilmiyorum.
Sesi gene erkek gibi mi çıkıyor merak ettiğimiz yazar. Artık hiç kaçar yolu yok yaz günleri geldi soğuk algınlığı olamaz artık. Hemen bir ses paylaşması dileğimizle.

Edit:bahanelere artık saklanamayacaksın kovboy.
görsel
Pena bir adim one gecti. Fena kavga olmuyor puanim 7.4
pena adamdır . gerisi yalandır . aşkım benim .

edit: ooohhh kıskanın .

2.edit : döşünün gıllarını yiym penam .
eskiden fanı olduğum yazar.
baya önemli biriydi benim gözümde. zall gibi bir şeydi. şimdi pek gizemi kalmadı swh.

mesaj atmıştım, trollemişti bir de.

ama tanıdıkça sevdim.
her eve lazım bir kaybolan pena.

aramızdan ayrılma planları var. gitme.
iyi yazmalar.
harbi harbi gitmiş olan yazardır. lan daha mesajı yazamadan silik oldu ya adam vay arkadaş..

yolun açık olsun dönerde bu satırları okursan bir melaba de kardeşim özleneceksin.