bugün

part of me filminden sonra, neler yaşadığını , terkedilişine ağladığını gördükten sonra, benzetilmekten gurur duyduğum sanatçıdır.
2008deki hali beni gay olmaya zorluyor.
kalın bacağın yakıştığı nadir kadınlardan.
nadir kadınların yakıştığı kalın bacaklardan.
kadınların yakıştırdığı, bacakların nadir kalınlığından.
kadınların kalınlığı bacakların yakıştığı nadirlerden.
57. Grammy müzik ödül töreninden yine eli boş dönen kadın.
asigim sana, hem de deli gibi.
memeli şarkıcı. Evet.
(bkz: zooey deschanel) benzeyen Amerikalı sanatçı.
marjinal renklerde sacin en yakistigi sarkici.
insan evladı değil.
Şarkılarında ekstırordineri, fıinomınıl,sıpiriçuğıl gibi kelimeleri yarrak varmış gibi sık sık kullanan sanatçı.
Kendisine bağlayan ve birakmayan sanatçı. Kendisini Firework sarkisi ile tanımış olup Victoria secret defilesindeki konseriylede aşkımı pekiştirdim.
entry girmek icin beni mi bekliyordunuz sanatcisidir. hemen atladiniz yani.
at avrat silah üçgeninde hangisi olduğu belli olmayan varlık.
ayakları çok güzel olan hatun.
(bkz: yürüyen memeli)
şov konusunda kendini aşmış şahıs.

https://www.youtube.com/watch?v=-1cyCmUdDNQ
müthiş derecede çekici ve güzel bulduğum bir şarkısı güzel şarkıları yok ta değil hani.
1.000.000 view'in 750.000 tanesini sırf bacaklarını ve memelerini görmeye sayın. Bu kadar boktan şarkılara başka açıklama getiremiyorum. Britney Spears bile daha eli ayağı düzgün şarkılar yaptı zamanında, düşünün yani.
Bir zamanlar hayranı olduğum kadındır. Güzel, tatlı ama şarkıları 13-15 yaş aralığına hitap ediyor gibi artık.
Video klip konusunda tek geçtiğim kadındır dark horse roar California girls hot n cold e.t last friday night ur so gay part of me the one that got away liste uzar gider ekibi yaratıcı ve pop müzik te önemli olan iyi şarkının kokusunu alma bu kadar populer olmasını yaratıcı ekibine zekasına şarkı seçimine ve max martine borçludur ama one Of the boys halleri çok daha sevimliydi yinede seviyorum kendisini taylor u çok fena gazladın katy aman diyim bir de şu at hırsızı kılıklı adamda ne bulup ta evlendin anlamadım belgeselini izledikten sonra dahada sevdim.
üzerinden müziği şöyle klipleri böyle diye tartışılması çok garibime gidiyor. kendisi seks objesidir. zihni kontrol altındadır. illuminaticidir. allah kurtarsın.
sımdılerde ne yaptıgını bılmedıgım, the one that got away sarkısını dınleyıp huzunlendıgım sarkıcı.