bugün

oyuna gelmeyin beyler. bi ara sızan görüntülerinde bayağı sarkıktı. kıyafet, ışık, makyajla bu hale gelebiliyorsun. hem kütük gibi beli var bu kadının. sadece yüzü güzel.
Şişman kadın memesinden hallicedir.
Son derece başarılı memeler.
Uğruna ölünesi memelerdir.
Arasına yüzüne basıp nefessiz kalarak öleceksin. Ölmek için daha yüce bir yer olamazdı.
seninle bi gece gecireyim sabahına assınlar beni kate.
kendisi gibi güzeldir.
tarihe geçmiştir. evet.
Sürekli kate upton'la takılan ikili.
ilk kez i cloud hack olayinda net olarak gormustum.

Gorur gormez allahim goooolll diye bagirip evin icinde gol sevinci yapmistim.Ne gunlerdi ne memelerdi be.
(bkz: overrated)
Memesi bel ölçüsünden küçük olanların eleştirdiği memeler.
Oldukça başarılı memeler.
efsane olarak anılacaktır. evet.
bir dünya markasıdır. ufak memelileri kıskandırır. evet.
Manasız büyüklükteki memeler, hele o bel kalınlığı öh be kardeşim sen mankensin bir de ya.
hava savunma sistemi gibilerdir.
silikon tartışmalarına hiç girmeyecem, sonuçta kimsenin içini bilemeyiz.
normal bir kadında olsa sarkması olası memelerdir. çünkü her halinden d cup ı da aştığı belli ama kate upton lan bu spor yapmama olasılığı yok. kadın manken. bakılası tek yeri memesi zaten vücudunda. poposu yok malesef. bel kalça orantısızlığından bahsetmiyorum bile.
sözlükte çok meşhurdur.
Dünyanın sekizinci harikası. Tahta sözlük kızlarını kızdırır. Evet.
dolmuşa binse toplam 3 kişi verir herhalde..

ama yinede bizim Türk kızlarina 1000 basar..
görsel
bir dünya markasıdır. evet.
okyanusta yüzer gibi uçsuz bucaksız, dağ gibi görkemli, ısırılası, emilesi, titsfuck yapılası memelerdir.
ölmeden evvel bunları her açıdan sansürsüz falan gördük ya amk, cidden ölsem de gam yemem.

kim patlattiysa i cloud'u ellerinden öpüyorum, büyük hizmet yapti.
ama hiç iki tane gibi görünmüyor..
Çok güzel memelerdir. Göksek ve katy perry kim? ikisinin toplamı bile kate gibi olamaz.
görsel
güncel Önemli Başlıklar