bugün

Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi.
Beşiktaş'tan kopmuş takım. Kuranlar oradan yani.

Sonuç, Bir tane bile kupası yoktur.
Lan bunları avrupa yakası sertaç çalıştırıyor o nasıl tip.
şampiyonluğa oynuyorlar sanırım.
güzel mücadele ettiler.
herhalde sezonun en iyi futbolunu oynadılar.

maç bitince de 4 oyuncusu falan yere yığıldı üzüntüden.
seneye şampiyon olursunuz panpa.
erdoğan'ın büyüdüğü istanbul ilçesi.
2023-2024 sezonu itibariyle trendyol süper lig'de mücadele eden takım.
her sezon fenerbahçe'ye yatan sıkıntılı camiadır. bu akşamda fenerbahçe'ye 3 puanı hediye ettiler.

umarım birgün küme düşersiniz ve bir daha süper lige yükselemezsiniz. hatta direk kapanırsınız.
2022-2023 sezonu itibariyle spor toto süper ligde mücadele eden takım.
Bugün cem davran'ın doğup büyüdüğü semt olan kasımpaşa'ya gittim. Çok güzel bir yermiş. Sahili de çok güzel. Azar katlı evler vardı. işte buradan görseller.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Bugün cem davran abimin doğup büyüdüğü semt olan kasımpaşa'ya gitmek istedim ve kasımpaşa'ya gittim. Kasımpaşa'da bulunan saha eskiden Halı sahaymış fakat sonra stad olmuş. Kasımpaşa güzeldi. Binaları azar katlıydı. Kütüphanesi de varmış. Sahili de vardı. işte buradan görseller.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
haliç kıyısında bulunan, beyoğlu'na bağlı bir semt.
görsel
2021-2022 sezonu itibariyle süper ligde mücadele eden takım.
inşallah küme düşersin lanet takım. 2100 lira gitti senin yüzünden. dakika 2'de gol yedin eyvallah. ulan o kadar pozisyona girdin bir gol atılmaz mı? ilk yarı beraberlikten gittik. rezil takım.
görsel

Virüs burada patlar demedi demeyin.
Show tv ve habertürk ve de ciner grubu seri üzgün. Bu gidişle takım satarlar başkalarına. Swh.
Sırf malum şahsın çıktığı semt diye sahip çıkılan bir istanbul takımı...

Kümeye doğru gidiyorlar.
quaresma'yı aldıktan sonra averaj takımı oldu.
içerik bulunamadı.
fiyat performans bazında galatasaray'a en çok iteleyen takımdır. eren derdiyok ile ryan donk'un maliyeti gomis ve fernando'dan fazla.
oynanmakta olan kasımpaşa - kayseri maçında kasımpaşa bandosunun çaldıkları çok iyi yahu. adamlarda dünya üzerinde ki marşların bütün notaları var galiba. çok eğlenceli valla aralarında olmak vardı.

en son gülden karaböcekin sürünüyorum şarkısını çaldılar. efsane gözümde bundan sonra içerde olan maçları izlerim gibi geliyor.

umarım iyi yerlerde olur kasımpaşa ve seyircisi.
son zamanlarda çok güzel kadınların taşındığı semt.
Şişliden aşağı kasımpaşa gibi maçovari bir sözde geçen istanbul semti.
gaziantepspor deplasmanından 2-0 üstün ayrılarak çıkışını sürdürmüş kulüp.
Oynadığı son 7 maçta mağlubiyet almayan takım.