bugün

gururunu sikeyim dediğim kızdır. başlarını eğerler bir de. ulan ben arkamı dönünce niye bakıyorsun peki? götüm mü güzel?
erkeğin ona bakmadığını anlarsa; kendisi melül melül bakar.
siz bakarsanız, hemen 'kendini ağırdan satma' içgüdüsü devreye girer ve kafasını çevirir.
bazen deniyorum, karşıdan hatun kişisi gelmekte, oralı bile olmuyorum, yaklaşıyor, yaklaşıyor,bakmadığınızı anladığı an süzmeye başlıyor sizi.
(bkz: ne doktorlar mühendisler istedi vermedik)
"ne bakıcam lan elin adamına" diye atar yapan kız da olabilir.
korkulacak kızdır, aleme namus timsalidir ama sevgilisi kapılardan geçemez boynuzlarını kırmAKTAN KORKAR.
var öyle kızlar mantıkları ne çözmüş değilim. * *
neden böyle yaptıklarını anlamış değilim.

bakmakta sorun yok.
evet evet bence de sırf yakışıklı olduğu için bakmıyorlar, bana hiç bakmıyorlar da.
şimdi baksam götü kalkacak diye düşünen kızdır.

not: kız değilim kukum yok çüküm var.
kendisinin çok güzel olduğunu sanıp havalanan kızdır.
imkansız olmayan olaydır. nasıl kızlar tanıyorsunuz anlamıyorum ki. neden her yakışıklıyı gözümüzde büyütelim bakalım edelim falan, öyle kızlar vardır ki kimseyi kendine layık görmeyip de kimseye bakıp edip götünü kaldırmayan, ya da canından çok sevdiği sevgilisi olan, çok normal bir kızdır.
araştırmalar gösterir ki,insanlar ilgileri anlaşılmasın diye özellikle bakmama çabasına girerler yada biri yanınızda rahat değilse, sürekli elini kolunu oynatıyorsa,sizinle ilgileniyor olması yüksek ihtimaldir.kasmama çabasına girecem diye de bokunu çıkarmamak lazım. ulan ne yapsak yanlış anlaşılıyor.gülüş.
-sanki göz göze gelseler dünyayı kurtarcaklar mına koyim.
düz adam sami.
Utangaçtır, mesela.
Nefsiyle sınanan bir kızdır. *
1.yanında abisi olabilir
2.birine körkütük aşık olablir
3. ve en önemlisi benim gibi aslan kadınıysa karşıdaki erkek kendini değerli hissetmesin
diye asla ama asla bakmaz
Erkek kişisi de ona bakmıyorsa kızın bakmadığını nereden biliyor. Evet.
üstünde başında pahalı kıyafetler yoktur. artık sadece yakışıklılık da yetmiyor yanına mutlaka pahalı bir araba veya marka kıyafetler, 10 bin liralık telefon falanda aranıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar