bugün

(bkz: beyin)

Güzel bir göt zamanla tahribata uğrar ve çekilemez olur ama güzel bir beyin gün geçtikçe güzelleşir.
26 yıllık yaşamımda bu özellik sürekli olarak değişmiştir ancak gelinen noktada tek diyebileceğim şey "hiçlik". özünde bir hiç olduğunun farkında olması benim için çok önemli. Bunun farkında değilse o kişi yeri gelir ateş olur seni yakar yeri gelir su olur seni boğar.
Am göt meme diyerek bilinçaltıma kodlanmış hayvani ve volkanik patlamaya hazır libidomdan lavlar fışkırtmak istiyorum ama ayıp olur diye yapmıyorum...

Erkeklere kanmayın kızlar. Tanıdığım en iyi erkek benim. Ben bile böyleyim. Gerisini artık siz düşünün...
güzellik ve fizik zekayı napıyım. ülkede aklı başında zeki kız mı varda yemedikde yanında yattık.
-dürüstlük (kendisine ve bana / başkalarına istediği kadar yalan söyleyebilir ama kendisine ve bana olmaz)
-anlayış
-zayıf beden
-fetişlerime az da olsa uyum sağlama

bitti bu kadar. bulursam eğer böyle bir şey en az 1 yıl sürer. test edip onaylandı.
Nefes alması...
https://youtu.be/XWYNmWpYXvY

pembe nüfus cüzdanı diyolla.
Akciğer solunumu.
bir cins olması.
Sigara içmemesi, aldatmalara ses çıkarmaması, sadık kalması.
Heyecan.
Üslup, nezaket, ilim irfan, adap, beyin, ölçülü ve latif bir lisan, hissi açılım ve teslimiyet, umur ve kalbi denklik.

Hemcinslerime tavsiyem: Karşı cinste göt güzelliği aramayın, zira güzel bir götün iki, güzel gözlerin bir düzine, güzel bir beynin ise yüzbinlerce hikayesi vardır. Öğrenin şu matematiği artık.
Zihinsel her türlü uyuşuruz, olmadı kavga eder barışırız. Önemli olan tensel uyum.
Kişisel bakım.
Güven
Nezaket
Naiflik
Kibarlık
Elleri güzel olsun birde.
Merhamet.
Acıyanından değil acıtmayanından.
Aradığım değil Daha doğrusu bulmayı umduğum.
(img:#1936035)
bakımlı ve akıllı olması.
100 milyon kere sorulan soru " yeteeeeeer ! " dedirtti.
Beyaz ten ve minnak burun arasında kaldım. Her ikisi diyorum.
Samimiyet ve güvenilir olması.Güvenmediğin insanla birlikte olamazsın.
Zeka ve mizah. Çünkü Hepsi geçer onlar kalır.
Karşı cins olmaması.
Dişlerinin beyaz olması, elleri ve tırnaklarının bakımlı olması.
Hani Insan nerede.